Як вивести плями хлорки. Як прибрати хлорку з одягу.

Для видалення з одягу плями , залишеного яким-небудь речовиною, існує безліч способів - від народних методів до хімчистки. Виняток становить звичайна хлорка, пляма від якої вивести неможливо. Але навіть у такій ситуації не варто відразу викидати улюблену річ.
Інструкція
1
Хлорне вапно, яке застосовується для дезінфекції та відбілювання, складається з хлориду, гіпохлориту і гідроксиду кальцію. Через такі компонентів вона не просто змінює колір тканини, як інші засоби, а назавжди випалює його. Ось чому стерти сліди від хлорки на одязі не вдасться ніяким засобом. Єдиний вихід - замаскувати пляма.
2
Якщо ви готові поміняти колір своєї речі, пофарбуйте її спеціальною фарбою для тканини. Вона продається в будь-якому господарському магазині. Для цього не обов'язково кип'ятити одяг. Вона прекрасно забарвиться і при низькій температурі. Головне - додати туди сіль, а при полосканні - столову ложку оцту. Ці речовини закріплять колір. Однак якщо хлорка зіпсувала велику ділянку на одязі темного кольору, фарбування її може відбутися нерівномірно. І при подальших праннях пляма може виділятися на загальному тлі більш світлим місцем.
3
Сховайте непривабливе пляма під красивою латкою або аплікацією. Можна також нашити цікавий кишеню або пристрочити красиву стрічку. У цьому випадку ваша річ стане стильною, а головне - унікальною. Фантазія в такій справі може бути безмежною.
4
Якщо краплі хлорки потрапили на одну з деталей одягу, спробуйте відпороти її пришити нову. Так можна замінити комір, манжет, кишеню або поясок. Але для цього вам доведеться знайти відповідний за кольором і фактурою матеріал. Відсутність навичок шиття також не тут на заваді, адже завжди можна звернутися до послуг професійної кравчині.
5
Невелике пляма на грудях можна замаскувати красивою брошкою, а забруднений поділ - вкоротити або відстрочити. Підберіть красиві нитки і зробіть на місці плями кілька рядків. Розташовуватися вони можуть не тільки уздовж краю подолу, але також хрест-навхрест або взагалі поперек. Така відстрочка перетворити зіпсовану річ в цікаву і модну.
Корисна порада
Щоб зрівняти колір, не намагайтеся відбілити в хлорки річ повністю. Навряд чи колір буде рівномірним.