Як зробити пишні локони. Як потрібно фенам накручувати Лока відео.

Мати пишні локони мріє не одна жінка. Але як укласти волосся, щоб вони виглядали відмінно? Зробити це можна феном, плойкою, за допомогою бігуді. Який саме спосіб вибрати, вирішувати вам.
Вам знадобиться
  • - бігуді
  • - плойка
  • - фен
  • - кругла гребінець
  • - лак-вуаль
  • - пінка для укладання
Інструкція
1
Пишні кучері надають своїй власниці деяку романтичність. Але створювати їх - заняття трудомістке. Якщо у вас є час і терпіння, скористайтеся феном або плойкою для укладання. Якщо ж вранці вам ніколи приділяти зачісці багато часу, завейтесь з вечора на бігуді. А коли вирішите, який саме спосіб укладання вибрати, можна приступати.
2
ПлойкаУкладка плойкою, або звичайними щипцями, найпростіший спосіб створення кучерів. Але завивати треба тільки чисте волосся. Вимийте голову, нанесіть на пасма сильної фіксації піну і підсушіть їх за допомогою фена. Тепер можна починати процес формування пишних локонів.
3
Розділіть волосся на кілька частин, ті, які в даний момент не обробляєте, заколіть шпилькою. Починайте завивку з потилиці, відокремлюючи прядку і накручуючи її на щипці. Якщо хочете отримати більш пишні кучері, беріть тоненькі пасма. Ні в якому разі не перетримуйте їх на плойки, щоб не травмувати волосся. Кожну кучерики збризкуйте лаком, нахиляючи голову назад і завдаючи засіб знизу вгору. Лаком можна скорегувати й результати невдалої завивки. Наприклад, ви помилково взяли занадто товсту прядку. Просто розділіть її пальцями на декілька більш тонких і обробіть їх лаком. Коли все волосся стануть кучерявим, ще раз зафіксуйте зачіску.
4
ФенПрі допомогою фена і гребінця можна отримати локони , схожі на хвилі. Вони виглядають досить пишно, але й потрудитися доведеться довше. Покрийте волосся піною для укладання й за допомогою фена підніміть біля коріння. Потім кожну прядку накрутите на круглу гребінець і акуратно підсушуйте гарячим повітрям, що йде з фена. Можливо, кожен локон доведеться накручувати не по одному разу. Зате і об'єм волосся вас порадує. Розчісувати укладені таким способом пасма не треба. Просто закріпіть зачіску лаком-вуаллю.
5
БігудіЕслі ви вважаєте за краще не користуватися фенами, а спати на бігудях, то накрутіть їх на вологі прядки з вечора. Волосся краще перед цим обробити укладальним засобом. Вранці по одному знімайте бігуді і покривайте кожну пасмо волосся лаком. Можете розчесатися або залишити зачіску в такому вигляді, в якому вона вийшла з-під бігуді. Все на ваш розсуд. У кожному разі, волосся буде виглядати пишно.