Як назвати шкільну групу. Як назвати групу в контакті пов'язану зі школою.

Організовуючи в школі музичну групу або вокально-інструментальний ансамбль, слід подбати не тільки про репертуар, приміщенні або матеріальній базі. Важливо також придумати для колективу назва - красиве і запам'ятовується.
Інструкція
1
Не давайте групі назву, яка вже існує. І справа тут не тільки в плагіаті. Не треба намагатися бути другим «Лед Зеппелін», «Бітлз» або «Акваріумом» - все одно не вийде. Прагніть стати не другими, а першими у своєму роді!
2
А ось спародіювати назва вже існуючої групи цілком можна. Тільки так, щоб результат вийшов звучним. «Классняри» або «Классковий травень»? Чому б і ні.
3
Уникайте назв, які смішні, ріжуть слух або просто безглузді. Не намагайтеся, наприклад, назвати групу «Крокодилами», «Гроза фізрука» або «Хакерами спинного мозку».
4
Загляньте в підручники. Скільки різноманітних термінів криється за їх обкладинками! «Тангенс», «Ефект Доплера», «Нейрон», «Верлібр». Але пам'ятайте, що не всі наукові терміни благозвучні. Назвавши колектив, наприклад, «мітохондрій» або «Діелектриком», не дивуйтеся напівпорожні зали.
5
Втім, чому назва ансамблю має бути обов'язково пов'язане зі шкільними предметами? Адже серед відвідувачів ваших концертів будуть і самі учні, бажаючі хоча б в актовому залі трохи відпочити від навчання. Можливо, варто придумати групі ліричний ім'я. Відкрийте, наприклад, довідник квітникаря. Серед безлічі назв квітів ви швидко виявите підходяще. Тільки потім за допомогою пошукової системи дізнайтеся, чи немає де-небудь другої групи з тією ж назвою. Аналогічним чином можна підшукати колективу ім'я серед назв птахів.
6
Придумані варіанти назви ансамблю узгодьте з вчителем російської мови та літератури. Він має філологічну освіту, і тому краще за інших зможе визначити їх благозвучність. Остаточно затвердивши ім'я колективу, розробіть декілька варіантів дизайну його логотипу. Надалі обраний варіант емблеми можна буде наносити на афіші, квитки, сувеніри, музичні інструменти, сценічні декорації і навіть майки виконавців.
Назва будь-якого проекту, як у творчості, так в бізнесі або в іншій сфері, має відповідати двом основним вимогам - стислість і ємність. У свою чергу, в кожне з цих якостей входить кілька характеристик, що дозволяють вибрати з безлічі варіантів потрібний.
Інструкція
1
До поняття стислості, в першу чергу, слід віднести легкість у вимові. Це особливо стосується назви музичних груп, які під час виступу будуть скандувати глядачі та шанувальники. У назві має бути помірна кількість приголосних, причому поспіль повинні стояти не більше двох. Уникайте складно вимовляються поєднань. Щоб виявити їх, просто скажіть потенційне назву вголос.
2
У назві групи має бути присутнім від одного до трьох слів, кожне до чотирьох складів. Довші слова важче вимовляються і гірше запам'ятовуються. До того ж, практика показує, що складові назви груп скорочуються до одного слова - іменника, частіше першого слова в назві. Приміром, «посиденьки зовиці» можуть скоротитися до «зовиць» або до «Посиденьок».
3
Під ємністю розуміється багатозначність і глибокі смислові шари назви. Прикладом може послужити представлена вище фраза. Первісна розшифровка - візит до сестри чоловіка або візит сестри чоловіка (з невизначеною метою). Однак в культурній традиції так називався один із днів Масниці (а саме субота), коли заміжні дами запрошували сестер чоловіка. Назва групи має також служити натяком на певну подію чи явище, значуще для всіх учасників.
4
Назва повинна бути пов'язано безпосередньо з діяльністю та складом групи. Так, «посиденьки зовиці» - вдала назва для фолк-групи з одних дівчат або центру дозвілля для молодих заміжніх жінок, що займаються народними промислами.
5
При виборі назви заздалегідь підготуйте кілька варіантів, які повністю відповідають вищеописаним критеріям. У ході голосування всіх учасників або тільки керівництва групи отсейте зайве і залиште тільки один варіант, що влаштовує всіх або більшість учасників.