Як перевірити дзвінки абонента Київстар. Як простежити місцезнаходження абонента київстар.

Сучасні оператори стільникового зв'язку намагаються не тільки поліпшити якість зв'язку і запропонувати вигідні тарифні плани, а й пропонують можливість контролювання свого особового рахунку, вхідних і вихідних дзвінків за допомогою мережі інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт стільникового оператора Київстар - kyivstar.ua. Далі в нижньому меню знаходимо пункт «Мій Київстар » (наприклад, в МТС даний розділ сайту називається «Інтернет-помічник»). В якості логіна в системі «Мій Київстар » використовується номер у форматі + 380ХХХХХХХХХ, а пароль висилається відразу після реєстрації.
2
Для того щоб отримати пароль і стати учасником системи, натисніть пункт меню «Реєстрація» (цей процес індивідуальний для кожного оператора стільникового зв'язку). Далі завантажиться сторінка, на якій вас попросять ввести ваш абонентський номер та відіслати запит вигляду * 100 * 88 * цифри, зображені на картинці #, після якого вам прийде відповідь.
3
Потім натисніть на кнопку «Зареєструватися». Вам повинно прийти SMS-повідомлення, де буде вказано логін та пароль для авторизації в системі «Мій Київстар ». Пароль дійсний тільки 2 доби, тому поміняйте його відразу ж. Для цього авторизуйтесь на сайті, ввівши присланий логін і пароль, зайдіть в розділ «Профіль», натисніть кнопку «Редагувати» і виберіть «Редагувати пароль». Тепер ви авторизовані і можете переглянути вхідні та вихідні дзвінки на ваш абонентський номер.
4
Перейдіть у розділ «Витрати» і виберіть пункт «Дзвінки». Перед вами з'явиться список дзвінків (дата, час, номер, тривалість розмови і його кінцева вартість), також в кінці списку вказана сума витрачених грошей за місяць. Список формується за минулий місяць, а не за поточний. Приємного користування!