Як в'язати візерунок "стільники" на спицях. візерунок стільники на спицях.

Серед любителів в'язання на спицях великою популярністю користується узор, що представляє собою переплетені ромбовидні ячейкі- стільники . Складається він з простих елементів, які регулярно повторюються, тому освоїти його нескладно. За допомогою такого малюнка можна створити ошатний і, в той же час, ненав'язливий рельєф в'язаного полотна. Відомо кілька різних варіантів в'язання «сот» спицями.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - прямі спиці.
Інструкція
1
Наберіть на прямі спиці 24 петлі. Пров'яжіть весь 1 ряд виворітними петлями, а весь 2 ряд - лицьовими. 3 ряд рельєфу починайте з 2 пар лицьових петель. Наступні 2 петлі зніміть, чи не пров'язуючи їх. Робочу нитку при цьому тримайте на виворітного стороні полотна. Закінчите ряд за зразком. В 4 ряду зв'яжіть 4 виворітні петлі, наступні 2 залиште непровязаннимі і зніміть на робочу спицю. Розташуйте нитку тепер на лицьовій стороні роботи.
2
Виконайте 5 ряд, повторюючи схему 3-го, 6 ряд - схему 4-го, 7 ряд - схему 3-го, 8 ряд - схему 4 ряди. Весь 9 ряд узор а пров'яжіть виворітними петлями, весь 10 ряд - лицьовими петлями.
3
В 11 ряду використовуйте наступну схему чергування петель: пров'яжіть 1 петлю як лицьову, а наступну пару петель зніміть непровязаннимі на робочу спицю. Нитку тримаєте на виворітного стороні роботи. Далі виконайте 1 пару лицьових петель і продовжуйте в'язати ряд таким же чином. 12 ряд почніть з виворітного петлі, потім зніміть 2 петлі, тримаючи при цьому робочу нитку на лицьовій стороні полотна. Пров'яжіть 4 лицьові петлі. Працюйте таким чином до кінця всього ряду.
4
Повторюйте малюнок в'язання до 17 ряду. А саме, для 13 та 15 рядів використовуйте схему 11, а для 14 і 16 - схему 12. Продовжуйте в'язання «сот», повторюючи дії, виконуваності в рядах з 1 і по 16.
5
Спробуйте також патентний варіант в'язання узор а « стільники ». Для цього наберіть будь-яке непарна кількість петель. Пам'ятайте, що в узор не ввійдуть кромочні петлі. Виконайте кромочную петлю, після чого зв'яжіть лицьову. Зніміть одну петлю разом з накидом. Повторюйте так до кінця ряду, завершите його крайової кромочної петлею. У 2 ряду виконайте лицьову і кромочні петлі, після чого зв'яжіть петлю перед накидом як лицьову. Накид зніміть. Робочу нитку проведіть за накидом. Елемент узор а завершите лицьовій петлею.
6
В 3 ряду зніміть петлю з накидом після крайової, як виворітну, потім пров'яжіть іншу петлю з накидом як лицьову. Продовжуйте до кінця всього ряду, знявши знову одну петлю з накидом перед кромочної.
7
4 ряд після кромочної петлі почніть з лицьового петлі, після чого зніміть накид за зразком і знову виконайте лицьову петлю. Виконуйте таким чином весь ряд, завершивши його поєднанням: лицьова петля - зняти накид - кромочная петля.
8
В 5 ряду пров'яжіть після крайової петлі подальшу спільно з накидом, зніміть як виворітну і виконайте 1 петлю з накидом. Завершіть ряд, повторюючи ці маніпуляції і провязав спільно накид і петлю. Зробіть кромочную петлю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AYUU6RpYVzw