Як вибрати дитячий спортивний комплекс.

Дитячий спортивний комплекс - відмінний тренажер для активних і рухливих хлопців. Він розвиває мускулатуру, формує у малюків позитивне ставлення до спорту, завзятість і змагальний дух. Щоб ваша дитина залишився задоволений і хотів займатися фізичними вправами щодня, важливо відповідально підійти до вибору спортивного спорядження.
Інструкція
1
Заплануйте, скільки місця у вашій квартирі буде займати комплекс і де він стоятиме. Існують зовсім маленькі конструкції, які займуть не більше двох квадратних метрів, проте вони, як правило, складаються тільки з шведської стінки і перекладини. Щоб малюку не стало нудно, бажано придбати комплекс з кількома складовими. Найбільші моделі мають безліч пристосувань для дітей, однак встановлювати їх доведеться в окремій кімнаті або у дворі.
2
Оберіть зручний для вас спосіб кріплення спортивного комплекс а. Наприклад, деякі конструкції кріпляться враспор між підлогою та стелею, що дозволяє помістити їх навіть в центрі кімнати. Інші ж призначені для прикріплення до стін. Це зручно, коли вам потрібно, наприклад, заповнити чимось кутовий простір дитячої.
3
Матеріал, з якого виготовлений комплекс , також має велике значення. Дерев'яні тренажери мають легку вагу, менш травматичні, так як діти отримують не дуже сильні удари при зіткненні з ними. Однак такі комплекс и можуть не витримати вагу декількох дітей або вже підрослого малюка. Металеві спортивні майданчики міцні, підходять для гри компанією, довго зберігають свій зовнішній вигляд. До того ж ризик посадити скалку під час гри також дорівнює нулю.
4
Зверніть увагу на комплектацію конструкції. Малюкам до двох років достатньо буде шведської стінки з кроком сходи не більше двадцяти сантиметрів, мату і невеликий гірки. Дітям постарше можна додати гімнастичні кільця, мотузкові сходи і гойдалки. Хлопці від чотирьох років прекрасно подружаться з такими снарядами, як трапеція, груша, баскетбольне кільце, канат. Поспостерігайте за вашим спортсменом, щоб зрозуміти, які пристосування його не цікавлять і допоможіть малюкові освоїти їх.
Корисна порада
Щоб уникнути отримання дитиною травм і забоїв, під кожен снаряд підкладайте один або два мата, щоб малюк не боявся займатися. Вибирайте комплекс, порадившись з ним, враховуючи його побажання і інтереси.