Як включити захищений режим.

Користувачеві операційної системи Windows рідко доводиться працювати у безпечному режимі . Зазвичай цей режим використовують при критичних збоях в системі, коли завантажити комп'ютер звичайним чином не вдається.
Інструкція
1
Безпечний режим відрізняється від звичайного тим, що при старті системи завантажуються тільки найнеобхідніші програми і драйвери. Як правило, в безпечному режимі можна завантажитися навіть при досить серйозних збоях.
2
Щоб завантажити комп'ютер у безпечному режимі , натисніть при старті системи F8. Найкраще натискати на кнопку кілька разів з частотою приблизно раз на секунду - це дозволить не упустити момент. З'явиться вікно з варіантами запуску операційної системи. Спочатку спробуйте варіант «Завантаження останньої вдалої конфігурації», у багатьох випадках цей варіант дозволяє усунути всі неполадки.
3
Якщо комп'ютер відмовляється завантажуватися в цьому варіанті, слід спробувати безпечний режим. Рядки його вибору знаходяться у верхній частині вікна. У вас буде три варіанти: «Безпечний режим», «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» і «Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів». Виберіть перший: в цьому випадку ви отримаєте цілком звичний вам інтерфейс Windows. Тільки екран буде чорним, по його кутах ви побачите напис «Безпечний режим».
4
При виборі варіанту «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» замість Провідника Windows буде запущена консоль (командний рядок). Цей режим теж може бути корисний, проте з командним рядком необхідно вміти працювати. Якщо ви відкрили консоль, для виведення списку команд введіть HELP та натисніть Enter.
5
Як можна використовувати безпечний режим? Якщо вдається завантажитися тільки в ньому, спробуйте запустити процедуру відкоту до попереднього стану комп'ютера: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи». Якщо відкат вдасться, після перезавантаження ви отримаєте відновлену систему. Відновлення можливе в тому випадку, якщо на комп'ютері раніше були створені точки відновлення. При роботі в консолі запуск відновлення можна викликати командою:% systemroot% system32estorestrui.exe.
6
Безпечний режим корисний у тому випадку, якщо на комп'ютері працюють кілька людей, для кожного створені свої облікові записи, і хтось із працівників забув пароль для входу. У безпечному режимі ви ввійдете як адміністратор і зможете легко змінити забутий пароль. Для цього відкрийте «Панель управління», знайдіть розділ «Облікові записи користувачів», виберіть потрібний обліковий запис і поміняйте пароль.