Як висловлювати критику.

Критика впливає на людей по-різному. Одних вона дратує і ображає, інших - стимулює на роботу над собою і завзяте вдосконалення своєї справи. Щоб критика була корисною і конструктивною, необхідно висловлювати її в правильній формі.
Інструкція
1
Перш ніж висловлювати критику , добре подумайте, чи є в цьому необхідність. Якщо людину легко травмувати, або він болісно переживає з приводу предмета критики, будьте обережні. В іншому випадку ваші дії будуть мати зворотний ефект. Крім того, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що таке поведінка не обумовлено вашим поганим настроєм або загальної роздратованістю. В даному випадку ви зможете виплеснути на близьку людину негативну енергію, але тим самим заподіявши йому незаслужену біль.
2
Дайте людині можливість зрозуміти, що ваша критика має найкращі наміри. У ряді випадків ви можете уберегти співрозмовника від серйозної помилки за допомогою своїх конструктивних висловлювань. Наприклад, якщо ви бачите значні недоліки в робочому проекті вашого близької людини, авторитетні аргументи допоможуть направити критику -емого на вірний шлях. Саме тому вам необхідно вибудовувати мова таким чином, щоб людина відчувала вашу доброзичливість, прагнення допомогти і щире співучасть у проблемі.
3
Висловлюючи критику , завжди починайте з позитивних моментів. Спробуйте самі припустити, які були причини невдалих дій вашого співрозмовника. Виправдайте його, і тут же висловлюйте своє зауваження. Наприклад, фраза може мати наступну структуру: «Ти прийняв вірне рішення, змінивши місце роботи, однак ти присвячуєш їй занадто багато часу і сил».
4
Завжди критику йте вчинки, а не самої людини. Даний порада особливо актуальна, якщо мова йде про дитину. Наприклад, якщо ви бачите стіл, забруднений фарбами, не варто називати малюка нечупарою. Краще скажіть йому, що він вчинив неправильно, залишивши після своєї творчості такий безлад.
5
Висловлюйте критику у вигляді пропозиції допомогти. Наприклад, якщо ваш чоловік став дратівливим або замкнувся в собі, не варто робити колючі зауваження на його адресу. Натякніть, що його поведінка дуже турбує вас, але ви разом можете розібратися в причинах невдач і спробувати знайти вихід зі сформованої ситуації.