Як повернути мито.

Мито являє собою грошовий збір, який справляється уповноваженими органами при виконанні ними певних функцій. До неї належать: реєстраційні, судові та гербові збори, грошові сплати за нотаріальні дії та інше.
Вам знадобиться
  • - платіжний документ;
  • - паспорт;
  • - банківський рахунок;
  • - заява.
Інструкція
1
Факт сплати мита і її розмір встановлюється законодавством Російської Федерації. Але бувають ситуації, коли вона перераховується необгрунтовано або в більшому розмірі, ніж необхідно. У цьому випадку потрібно постаратися її обов'язково повернути.
2
Ознайомтеся зі статтею 6 закону «Про держмито», де описані всі разі повернення мита. Якщо, згідно з ним, ви маєте право претендувати на її повернення, зберіть всі необхідні для цього документи.
3
Підготуйте копію вашого паспорта, ощадної книжки або виписки з банківського рахунку, куди вам необхідно буде відправити повернення, а також платіжний документ, що підтверджує перерахування коштів на оплату мита. Якщо ви хочете повернути судовий грошовий збір, отримаєте в суді довідку про повернення державного мита. Зазвичай вона видається разом з рішенням суду про це.
4
Напишіть заяву про повернення державно мита, приєднаєте його до всіх зібраним документам і віднесіть до податкової інспекції, розташовану за місцем вашого проживання або реєстрації юридичної особи. Відправити пакет документів можна і рекомендованим листом, з описом усіх вкладених документів.
5
Обов'язково збережіть квитанцію про його відправку. В цьому випадку ви зможете довести, що передавали документи. І про всяк випадок зробіть собі копії всіх переданих до податкової документів. Це застрахує вас від можливих проблем у разі їх втрати.
6
Юридичній особі, щоб повернути державну мито , не потрібно збирати таку кількість документів. Достатньо тільки платіжного документа та заяви, в якому потрібно вказати дані підприємства (його юридична адреса, номер рахунку і т.д.).
7
Зачекайте місяць. Якщо мито протягом цього періоду все ще не буде повернута, ви маєте повне право на отримання відсотків за кожний день затримки.