Як швидко вивчити французьку.

Французький є одним з найпоширеніших мов у світі, якою спілкуються не тільки в Європі, але і в Північній Африці. Також він є офіційним у багатьох колишніх французьких колоніях. Щоб його освоїти в стислі терміни, потрібно скласти покроковий план і дотримуватися його на щоденній основі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - зошити;
  • - плеєр/навушники;
  • - навушник/мікрофон;
  • - курси;
  • - гроші;
  • - співрозмовники.
Інструкція
1
Запишіться на інтенсивний курс вивчення французької мови. Такого роду програми поширені вже у багатьох містах, а також їх можна знайти на просторах мережі інтернет. Як правило, подібний курс передбачає рясне слухання діалогів, читання літератури на повсякденні теми і посилену опрацювання лексики і граматики.
2
Обов'язково переконайтеся в тому, що викладач компетентний. Це можна буде відразу бачити з його манери вести заняття: воно буде переслідувати ваші цілі, і велику частину часу будете працювати і спілкуватися саме ви. Як правило, інтенсивні курси можуть тривати від 30 до 90 днів. За цей час ви будете в змозі спілкуватися на прості побутові теми, а також грамотно реагувати на запит співрозмовника.
3
Займайтеся самостійно крім виконання завдань, які вам надають на курсі. По-перше, заведіть собі окремий великий блокнот, куди вам слід виписувати абсолютно все нові незнайомі слова. Повторюйте їх щовечора, перед тим як лягти спати. По-друге, знайдіть на сайті languages-study.com посібники з граматики.
4
Скачайте собі підручник для початківців. У другій зошити пишіть коротко правило і відразу виконуйте максимальну кількість вправ і завдань, які дані в книзі по цій темі. Намагайтеся приділяти цьому аспекту мови не менше 50 хвилин в день, відпрацьовуючи не більш 1-2 правил за раз. Такий підхід забезпечить швидке запам'ятовування базису, яке вам буде потрібно для спілкування.
5
Пройдіть на сайт fr.prolingvo.info і скачайте собі на робочий стіл аудіоматеріали для початківців. Слухайте щодня якомога більше виступів дикторів і кореспондентів. Придбайте собі плеєр і навушники і закачайте багато французьких пісень. Слухайте їх на всьому протязі дня, намагаючись для початку вловити зміст тексту. Опрацьовуйте аудіювання не менше 2 годин на день.
6
Почніть спілкуватися якнайшвидше на курсах і навіть з носіями мови. Як тільки ви освоїте близько 700 слів, цього вже буде достатньо для простого діалогу. Зав'язуйте його зі студентами у вільний час. Для цього можете використовувати соціальні мережі і скайп.