Як поводитися в РАГСі.

Підготовка до весілля підійшла до завершення і щасливі наречений і наречена відправляються в ЗАГС. В цей момент починають відбуватися прикрі зволікання та інші неприємності: забули кільця, немає свідків, взагалі незрозуміло, що робити далі. Тому краще заздалегідь знати, що і кого приготувати, як і куди йти в РАГСі .
Вам знадобиться
  • - паспорта;
  • - чек про оплату держмита;
  • - кільця;
  • - шампанське;
  • - рушник.
Інструкція
1
Покладіть заздалегідь в сумку чек про оплату держмита, паспорти, кільця з подушечкою, рушник, келихи і шампанське. Не забудьте це все вдома. Доручіть цю справу свідкам, вони повинні будуть віднести ці речі завідуючої РАГСу.
2
Розрахуйте час, який вам знадобиться на дорогу. Приїжджайте за 20-30 хвилин до призначеного часу, щоб уникнути поспіху. Деякі запрошені присутні тільки на реєстрації, тому привітайте всіх гостей і подякуйте за те, що вони приїхали. Сфотографуйте з охочими зберегти цей момент.
3
Пройдіть зі свідками в кімнату очікування. Там можна спокійно «почистити пір'ячко» і заспокоїтися. В цей час приготують все для реєстрації вашого шлюбу. Марш Мендельсона відкриє урочисту частину - двері відкриваються, і ви повільно входите в зал.
4
Вас запитають, чи згодні ви добровільно вступити в шлюб. Коли ви відповісте, свідок повинен розстелити перед вашою парою рушник. Ступайте на нього, але домовтеся заздалегідь, хто зробить перший крок. За існуючою традицією, хто наступить першим, той і господар в домі.
5
Коли вам запропонують надіти кільця, свідок подасть їх на атласній подушечці. Чи не упустите ці ювелірні вироби - прикмета погана. Не поспішайте надягати кільця, так як фотограф або оператор повинні встигнути зняти цей момент.
6
Після традиційного обміну символами подружжя вам потрібно поставити свої розписи в акті про одруження. Тут першої розписується наречена, за нею - наречений. Вас оголошують чоловіком і дружиною. Скажіть що служить РАГСу заздалегідь прізвища, які ви будете носити після одруження, щоб вона назвали їх правильно.
7
Чоловікові дають свідоцтво про шлюб, а дружині - рушник, який ви зобов'язані зберегти до золотого весілля. Тепер вам потрібно поцілуватися, щоб скріпити подружній союз і випити келих шампанського. Підійдіть до батьків і вклоніться їм, приймайте поздоровлення від родичів та друзів.
8
З РАГСу теж виходите красиво і урочисто. Гості вишикуються в два ряди по обидва боки доріжки і зустрічають нову сім'ю. Вони будуть обсипати вас пелюстками троянд, пшоном чи монетками. Чоловік повинен взяти дружину на руки на щаблях РАГСу і обережно донести її до машини.