Як орендувати перукарню.

Для багатьох підприємців відкриття перукарні стає складним і довготривалим процесом. Виходом з цієї ситуації може стати оренда салону, оскільки це найбільш швидкий і відносно незначними спосіб почати свій бізнес.
Інструкція
1
Перукарня є досить динамічною і прибутковою сферою бізнесу. Крім того, вона може порівняно швидко окупитися. Внаслідок цієї пропозиції про оренду площі під салон краси вельми затребувані. Але трудність при виборі приміщення полягає у величезній кількості пропонованих варіантів. Для того щоб вибрати саме те приміщення, яке вам необхідно, потрібно врахувати безліч нюансів, оскільки невірне рішення може спричинити за собою серйозні фінансові проблеми.
2
Можна, звичайно ж, звернутися в спеціалізовану компанію, де вам без зайвого клопоту допоможуть підібрати найкращий варіант, а можна зайнятися пошуком приміщення самостійно.
3
У будь-якому випадку, необхідно ретельно ставитися до оформлення документів. Так, обов'язковою умовою оренди має стати укладення договору. У цьому документі вказуються терміни і умови оренди, оплата та періодичність її внесення.
4
Обов'язково зробіть опис всього майна, що здається в оренду. Не упускайте ні найменшої деталі, оскільки може виявитися так, що в договорі прописано більше майна, ніж ви отримали в реальності. Пам'ятайте, що саме ви будете повністю відповідати за збереження отриманих в оренду речей, і при їх пошкодженні або недостачу збитки вам доведеться оплачувати зі свого гаманця.
5
Самим уважним чином вивчіть всі умови договору оренди, докладним чином пропишіть всі свої права і обов'язки. Крім того, обов'язково вкажіть, хто буде відшкодовувати збиток при пошкодженні з незалежних від вас причин приміщення або матеріальних цінностей. Буде правильно, якщо ви пропишете в договорі і форс-мажорні обставини, як то підвищення орендної плати або відмова в обіцяних раніше послугах. Пам'ятайте, що тільки правильно складений договір допоможе вам уникнути серйозних фінансових втрат.