Як виявити алерген. Як уникнути появу тромбів.

Алергія сьогодні - одне з найпоширеніших захворювань. Причому страждають їм не тільки діти, а й дорослі. Однак найчастіше буває досить складно визначити, на що саме з'являється роздратування. І на допомогу в цих випадках приходить медицина.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб, як можна визначити потенційний алерген , - це досвідчений шлях. Якщо ви побачили почервоніння на шкірі, з'явився свербіж та інші прояви алергічної реакції, проаналізуйте, що ви їли в останні 12 годин. Те ж саме відноситься і до засобів побутової хімії. Після чого починайте харчуватися і забиратися в будинку по-новому. Приберіть всі потенційні алерген и, потім по одному починайте їх вводити заново. Щоразу вичікуйте дня три. Якщо реакція не з'явилася, значить, причина роздратування не в цьому продукті або засобі. Так, поступово, ви зможете визначити, на що у вас непереносимість.
2
Можна спробувати виявити алерген шляхом спостереження за порою року. Якщо у вас з'являється сльозотеча, подразнення в носі, свербіння в період весняного цвітіння, значить, на вас погано впливає пилок розпускаються рослин або дерев.
3
Більш точний спосіб - аналіз крові. Вам необхідно здати зразок з вени. Як правило, чекати результату доводиться близько тижня. Зате точність буде 100%. Єдиний мінус такого методу в тому, що різних алерген ов, які можна перевірити таким шляхом, більше 200. А значить, перед тим як здавати аналіз, найкраще постаратися окреслити коло тих, на які у вас може проявитися така реакція.
4
Ще один варіант, як можна з'ясувати причину появи сверблячки, висипки і подразнення, - це зробити алергопробу. Проводять її так: під шкіру шприцом вводять потенційний інактивований алерген . Якщо через 10-15 хвилин на місці уколу з'явиться пухир або почервоніння, то цей алерген буде визнаний для вас чинним.
5
В деяких випадках використовують метод провокаційних проб. В цьому випадку впливати будуть саме на той орган, який страждає від роздратування. Наприклад, якщо вас мучить алергічний кон'юнктивіт, то вам в очі крапнуть той алерген , який імовірно може викликати у вас роздратування. Зазвичай такий спосіб дуже хороший для діагностики подразнюючих речовин, що викликають астму.
Корисна порада
Якими б спостережливими ви не були, ставити остаточний і точний діагноз повинен лікар-алерголог.