Як швидко зробити саморобку. швидко і красиво зробити саморобку.

Щоб виконати своїми руками вироби, не обов'язково витрачати кілька днів. Головне, вибрати нескладний мотив, підготувати комплектуючі, організувати робочий процес - і створення виробів займе не більше пари годин.
Вам знадобиться
  • - ПВА;
  • - кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - керамічні статуетки;
  • - кисті;
  • - акрилові фарби для розпису скла та кераміки;
  • - перегорілі лампи;
  • - гудзики, намистинки, бісер, стрічки
  • - яскрава тканина , вата.
Інструкція
1
Освойте техніку квілінг. За допомогою деталей, згорнутих з кольорових смужок паперу, можна не тільки прикрасити листівку або аплікацію, але і зробити об'ємну шкатулку, прикраса на ялинку або рамку для фотографій. Найпростіші вироби можна створити буквально за кілька хвилин, вони не потребують часу для висихання.
2
Придбайте в магазині для художників готові керамічні статуетки. Їх можна розписати акриловими фарбами або гуашшю так, як вам подобається. Майте на увазі, що гуаш може залишати сліди на руках та одязі, тому краще покрити виріб шаром лаку. Щоб закріпити акрилові фарби, можна залишити саморобку в гарячій духовці на півгодини. Час виготовлення такої дрібнички становить від одного до декількох годин.
3
Розпишіть акриловими фарбами маленькі пляшечки або баночки з-під дитячого харчування. Створення нескладного геометричного малюнка займе у вас не більше півтори години, включаючи час на випал в духовій шафі.
4
Використовуйте перегорілі лампочки для створення новорічних виробів. Розфарбуйте їх лаком для нігтів або акриловими фарбами. Наклейте гудзики, намистинки і бісер, перев'яжіть стрічками. Виробництво простий падлюка займе у вас не більше півгодини і залежатиме в першу чергу від швидкості висихання лаку або фарби.
5
Зробіть з тканини прості іграшки. Для цього складіть аркуш навпіл, намалюйте половину іграшки, наприклад, ведмедика, янголятка або зайчика. Виріжте, розпрямте викрійку. Зробіть з кольорового м'якої тканини 2 однакові деталі, на одній вишийте очі і рот.
6
Сшейте деталі по периметру петельним швом. Намагайтеся робити стібки однакової величини, використовуйте кольорові товсті нитки або муліне. Набейте іграшку невеликою кількістю вати. Створення такої іграшки займе у вас не більше години, кількість часу буде залежати від розміру виробу і ваших навичок шиття. Щоб прискорити процес, можна використовувати швейну машинку в режимі «зигзаг».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ofel0L0e0iI