Як активувати Скайп.

За довгі роки існування програма Skype настільки добре себе зарекомендувала, що армія її користувачів збільшується з кожним днем. Однією з причин такої популярності є безкоштовні дзвінки всередині мережі. Абоненти сплачують лише за інтернет-трафік.
Інструкція
1
Активація програмного забезпечення Skype настільки проста, що створення і реєстрація аккаунта займають буквально кілька хвилин.Для цього перейдіть за адресою сайта skype.com і скачайте програму Skype. Дане програмне забезпечення абсолютно безкоштовно для кожного користувача, і не існує будь-яких ключів активації, демонстраційних версій або інших обмежень на його використання.
2
Встановіть програму Skype на комп'ютер та дотримуйтеся порад від майстра установки. Виберіть мову програми і визначте, чи потрібен вам пропонований інтернет-браузер Google Chrome. Також подумайте, потребуєте ви в установці модуля для швидкого доступу до всіх функцій Skype. Завдяки цьому модулю, натискаючи на кнопку телефону на будь-якому з сайтів, ви потрапляєте прямо в програму Skype і можете відразу зателефонувати. Однак враховуйте, що даний модуль буде дещо гальмувати функціонування системи Windows.
3
Дочекайтеся процесу закінчення установки і зробіть реєстрацію аккаунта. Для чого впишіть свій логін і пароль у відповідні поля, а також надайте інформацію про свою електронній пошті. Перевірте попередньо справність зазначеного поштового ящика, щоб надалі користуватися програмою Skype без будь-яких проблем.
4
Вкажіть додаткові персональні дані, за якими згодом вас дізнаватимуться абоненти і просто друзі за листуванням. Не старайтесь заповнити всі поля - пишіть лише ту інформацію, яку вважаєте за потрібну.
5
Натисніть на функцію «Авторизація» і закінчите реєстрацію аккаунта. Після цього увійдіть в програму під щойно створеним логіном. Тим самим ви завершите процес активації Skype і зможете найбільш повно скористатися всіма численними можливостями, які вас і залучили в даному програмному забезпеченні.
Сучасні технології пропонують нам всілякі зручні сервіси, які роблять наше життя зручніше і комфортніше. До таких сервісів сміливо можна зарахувати і програму Skype. За роки своєї роботи програма прекрасно себе зарекомендувала і користується популярністю у мільйонів користувачів. Якщо ви також хочете приєднатися до армії абонентів Skype, ось кілька порад про те, як можна зареєструвати аккаунт в Skype.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно швидкісний інтернет і гарнітура.
Інструкція
1
Увійдіть на сайт програми http://www.skype.com/intl/ru/welcomeback. Скачайте Skype. Це безкоштовна програма і ніяких обмежень щодо її використання немає. Встановіть її на свій комп'ютер: програма сама підкаже вам, як це зробити.
2
Зареєструйте аккаунт . Для цього заповніть два основних поля - логін і пароль. Нехай вони будуть досить простими для вашого запам'ятовування і складними для сторонніх людей.
3
З'явиться нове вікно. Акуратно заповніть всі поля. Дуже важливо, щоб ваша електронна пошта, адреса якої ви вкажете при реєстрації, добре і справно працювала.
4
Свої персональні дані ви можете заповнити настільки детально, наскільки ви цього самі забажаєте.
5
Реєстрація аккаунт а завершена. Ви можете увійти в Skype під своїм логіном і паролем і почати користуватися всіма його перевагами.
Зверніть увагу
Попросіть людей, з якими ви часто спілкуєтеся, також зареєструвати аккаунт в Skype - і ваші витрати на міжміські і міжнародні розмови зменшаться в кілька разів.
Корисна порада
Для того щоб ви могли вести аудіоразговори, вам буде потрібно гарнітура, для відео - веб камера.