Як навчитися фотошопу.

Сьогодні знання Фотошопа є вкрай бажаним для фахівця з будь-якої області, і якщо ви займаєтеся якими-небудь комп'ютерними розробками, заробітком через інтернет і тим більше - графікою, вам не обійтися без знання Фотошопа і навичок роботи з ним. Багато користувачів не знають, з чого почати навчання, і як зробити його максимально ефективним і швидким, і шукають найрізноманітніші способи навчання Фотошопу , від книг і брошур, куплених в магазині, до покрокових інструкцій, знайдених в інтернеті .
Інструкція
1
Ви можете вибрати спосіб вивчення програми, зручний саме вам - це можуть бути курси з викладачем, підручник, платні або безкоштовні консультації, відеоуроки, і багато іншого. Найбільш якісний результат навчання буде в тому випадку, якщо ви будете органічно поєднувати всі ці методи і об'єднувати їх.
2
Одним з найбільш ефективних методів навчання Фотошопу можна назвати відео-уроки, можливості яких часто перевищують можливості книг або текстових інструкцій. Відео-уроки дозволяють в короткі терміни освоювати з нуля саму різну інформацію, завдяки візуальному підтвердженню описуваних процесів і зображуваним на екрані прикладів.
3
Вирішивши працювати з відео-уроками, для початку ознайомтеся з різними типами пропонованих курсів і підберіть найкращий варіант для себе. Починайте навчання з низького рівня складності - почніть з тих уроків, які дадуть вам основні поняття про програму Фотошоп, навчать найпростішим діям і допоможуть зрозуміти функціонал програми.
4
Завдяки демонстрації прикладів тих чи інших дій в реальному часі, ви легко сприймете урок і зможете повторити його у власній програмі. Інтерактивність відео-уроку набагато вище, ніж уроку, описаного в книзі, а відповідно, збільшується продуктивність і ефективність уроку.
5
Використовуйте серії відео-уроків, від найбільш легких до більш складних, і досить скоро ви вже зможете працювати в фотошопі на аматорському і навіть на просунутому рівні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZeaDEd4dbqs
Зверніть увагу
Навчитися фотошопу в наші дні не становить великої праці, та звичайно це не означає, що фотошопу можливо навчитися всім, але все ж це набагато легше, ніж це було раніше. Зараз є як платні способи навчання, так і безкоштовні способи навчання фотошопу. Щоб навчитися фотошопу можна записатися на спеціальні курси по фотошопу.