Як висловити подяку в листі. подяку лист для клієнтів.

Дякувати по-справжньому, від усього серця, за заслуги люди давно вже розучилися. Поспішне «спасибі» і ледве помітний кивок голови не висловлюють і сотої частини того, що заслужив чоловік. А заслужив він уваги, участі, глибокої і щирої вдячності. Як її висловити? Дуже просто - в листі .
Інструкція
1
Листи подяки можуть використовуватися як в особистому, так і в діловому листуванні. Але виконують вони одну задачу - вираз подяки адресату. Як правило, такі послання оформляється або на офіційному бланку організації, або на гарному папері або на листівці.
2
Починається лист подяки з шанобливого звернення - по імені та по батькові. І одразу ви повинні висловити словами щиру подяку з позначенням конкретних заслуг, які й спонукали вас озвучити свій сильний емоційний відгук.
3
Листи, в яких ви прагнете виразити подяку, не мають строгих вимог і стандартною формулювання. Складайте послання у вільній формі. Використовуйте ключові фрази: «Дякуємо вам за ...», «Висловлюємо свою подяку за ...», «Дозвольте подякувати за ...» і т.п.
4
Якщо це лист подяки батькам, необхідно згадати заслуги дитини, людські якості, знання. В подячному листі вчителю відзначається його педагогічну працю, професіоналізм. Про те ж слід згадати і в посланні лікаря. Не пишіть занадто багато, розлого і узагальнено.
5
Текст листа-подяки повинен бути лаконічним, ємний, витриманий в одному стилі. Незважаючи на лаконічність, постарайтеся знайти теплі слова відмовтеся від канцеляризмів і «казенщини». Пишіть в дружньо-офіційному стилі, згадайте подію або дію, яка спонукало вас висловити подяку в листі нной формі. Якщо є бажання, перерахуйте і інші достоїнства адресата.
6
Лист завжди треба підписувати від руки, навіть якщо воно набрано на комп'ютері. Якщо ви складаєте послання від організації, печатку ставити не треба.
Зверніть увагу
В діловому листуванні поняття «лист подяки» і «лист-подяку» вважаються синонімічні. Але у першого словосполучення все ж є інше значення. Законодавчо встановлюються випадки, коли листи подяки прирівнюються до нагород і включатися в нагородну систему деяких органів влади чи організацій. Такі листи за призначенням схожі, швидше, з почесними грамотами.