Як відновити профіль користувача.

Коли на екрані комп'ютера з'являється повідомлення, що профіль користувача пошкоджений, виникає легка паніка. Адже в профілі знаходяться файли, настройки і конфігурації для Outlook Express і Internet Explorer, інформація про які має важливе значення.
Інструкція
1
Але більшість таких повідомлень увазі лише збій налаштувань, профіль можна досить швидко восстановіть.Для початку викличте головне меню «Пуск» і виберіть область «Панелі управління». Натисніть на елемент «Облікові записи користувачів» з підрозділом «Безпека сім'ї» і в списку відкрийте розділ облікових записів для користувачів.
2
Знайдіть розділ «Управління» для іншого облікового запису і під переліком елементів виберіть функцію «Створення облікових записів». Коли на екрані з'явиться вікно для внесення змін, поставте галочку навпроти потрібного типу користувача - «Звичайний доступ» або «Адміністратор» - і пропишіть нове ім'я, яке в подальшому буде відображатися в меню «Пуск», а також при включенні комп'ютера в якості привітання.
3
Натисніть на пункт «Створення записи», потім виберіть в головному меню «Пуск» функцію «виті з системи». Зайдіть в систему під іменем користувача, який не збігається ні з пошкодженим профілем, ні з ім'ям нового облікового запису.
4
Знову натисніть головне меню «Пуск» і знайдіть розділ «Документи». У вікні, натисніть кнопку Alt і виберіть меню «Сервис». У переліку функцій знайдіть пункт «Параметри папок», клікніть по вкладці «Вид» і зніміть позначку навпроти рядка «Приховувати захищені файли». Також поставте галку в рядку «Показувати приховані файли» у відповідному розділі. Після чого натисніть на ОК.
5
Відкрийте папку з назвою C: Users «колишнє ім'я користувача», знайдіть меню «Правка», вкажіть функцію «Вставити» і зробіть завершення роботи всіх додатків. Після цього завершите сам сеанс роботи в системи через кнопку «Пуск» і зайдіть під ім'ям щойно створеного облікового запису.
6
Після того як ви імпортуєте в новий профіль все потрібні повідомлення та електронні адреси, видаліть пошкоджений профіль .