Як в HTML поставити картинку.

Текст на веб-сторінці сприймається значно краще, якщо він ілюстрований. У мові HTML для цієї мети зарезервований тег img. Застосовуючи його в поєднанні з іншими тегами, можна зробити картинку активним посиланням, зокрема, на більш великий варіант того ж зображення.
Інструкція
1
Якщо файл із зображенням і HTML-файл розташовані в одній папці, для вставки картинки використовуйте такий HTML-код: , де/folder/anotherfolder/imagename.jpg" - повний шлях до файлу із зображенням.
3
Розміщувати зображення, які знаходяться на інших серверах, слід з обережністю - там може бути включена захист від Лічінга, і тоді замість бажаної картинки відвідувач вашої сторінки побачить попередження про такий захист. Якщо ж такого захисту немає, а власник стороннього сервера не заперечує проти вставки зберігаються там зображень на чужі сторінки, скористайтеся наступним фрагментом коду: , де http://server.domain/folder/anotherfolder/imagename.jpg" - повний шлях до файлу із зображенням на іншому сервері.
4
Щоб зображення було одночасно посиланням на іншу сторінку, використовуйте такий код: , де linktext - адреса посилання (локальної або глобальної).
5
Нарешті, щоб при натисканні на зображення користувач отримував можливість побачити його збільшену копію, змініть попередній фрагмент так: , де imagename-big.jpg" - ім'я файлу з великої картинкою, imagename-small.jpg" - ім'я файлу зі зменшеною картінкой.Оба файлу повинні бути розташовані в одній і тій же папці сервера.
Зверніть увагу
Не використовуйте чужі картинки без дозволу їх правовласників.