Як організувати відпочинок в Хорватії.

Хорватія з давніх часів приваблювала своїм кліматом і географічним положенням. І зараз її курорти надзвичайно популярні серед тих, хто цінує вишуканий європейський відпочинок на чистому морі, серед соснових лісів, з високим рівнем обслуговування і порівняно невисокими цінами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб провести свій відпочинок в цій країні - звернутися в туристичне агентство, яке продає пакетні тури. Знайдіть туристичну фірму, що спеціалізується на цьому напрямку, і ваш відпочинок буде організований професіоналами. Вам доведеться лише визначитися з датами і тим, який вид відпочинок а ви віддаєте перевагу - на тихій віллі, в недорогому готелі в місті.
2
Для тих, хто не хоче подорожувати за допомогою турфірм і не любить літати чартерними рейсами, існує інший шлях. Ви можете самостійно забронювати квитки на літак. З Москви до Загреба компанія Аерофлот здійснює декілька рейсів в тиждень. Протягом туристичного сезону до Спліта, Пули і Дубровника є як чартерні рейси туристичних компаній, так і Хорватських авіаліній. Для тих, хто не хоче літати літаками, є можливість дістатися поїздом або ж на власному автомобілі.
3
Маючи на руках квитки, озаботьтесь пошуками свого проживання. В інтернеті ви можете знайти безліч сайтів, на яких пропонується забронювати проживання в Хорватії. Вибір місця залежить від ваших особистих переваг і обставин. Ви можете вибирати між готелем, апартаментами, кімнатами в пансіонах, віллами і кемпінгами. Відпочинок в готелях найбільш дорогий з усіх перелічених, і багато хто воліє знімати апартаменти, власники яких можуть забезпечити своїм гостям трансфер, харчування та інші послуги.
4
Якщо ви хочете комфорту і усамітнення, це хороший вибір. Кімната в пансіоні ще дешевше і підійде для менш вибагливих клієнтів. Вілли - відмінний вибір для великих компаній або сімей. Кемпінги - кращий вибір для молоді або тих, хто хоче заощадити.
5
Забронювавши житло (в приватному секторі часто необхідно внести завдаток - від 10 до 30 відсотків вартості), ви можете попросити приймаючу сторону організувати для вас трансфер від аеропорту до місця проживання. Цю послугу надають і готелі, і приватники. Через інтернет ви також можете заздалегідь орендувати машину, щоб відчувати себе вільно під час подорожей по країні. Втім, орендувати її можна і на місці.
6
Громадяни Росії можуть відвідувати Хорватію без віз (якщо під час перебування ви не будете відвідувати інші країни). При перетині кордону досить пред'явити діючий закордонний паспорт і туристичний ваучер.
Старовинні міста Хорватії приваблюють туристів принадністю середньовічної готики і розвиненою інфраструктурою розваг. Приміром, в мальовничому рибальському містечку Новиград на півострові Істрія кожен серпень проходить гарне свято Astro Party Lunasa, де традиції стародавніх кельтських народів поєднуються з яскравими сучасними шоу-програмами.
Хорватська місто Новиград розташований на узбережжі Адріатичного моря, між містами Пореч і Умаг - у тому самому місці, де в давнину стояло римське поселення Емон. Серед туристів він славиться рідкісними для країни пологими піщаними пляжами, м'яким середземноморським кліматом і красою історичної спадщини. Одна з визначних пам'яток Новіграда - дзвіниця, розташована в центрі міста біля парафіяльної церкви Святих Пелагія і Максима. Саме ця вежа являють собою кульмінаційний видовище в день Astro Party Lunasa. Цей хорватський свято було вперше організований у 2007 році, після чого кожен рік проходив одним днем. Починаючи з 2010, розважальні заходи були продовжені до двох днів. Згідно традиції минулих років, Astro Party Lunasa-2012 розпочався 1 серпня 2012 року і тривала до 3 серпня. Головною метою літнього святкового заходу хорвати вважають єднання з торжествуючої природою. Саме в ці дні древні кельти і деякі інші пішли цивілізації святкували перший день літа. 1 серпня носило назву «Lunas» - це було свято життя і багатства пріроди.1 і 2 серпня після заходу сонця в центрі міста вимкнулися всі вуличні електричні вогні, які замінив численний світло смолоскипів і свічок. Особливо вражаюче виглядало будівлю дзвіниці, особливим чином підсвічене по все довжині, - вежа ніби зникла на очах і «одягалася» в зоряне небо. Як і минулого року, учасники Astro Party Lunasa могли помилуватися на небесні тіла через телескоп та отримати консультації від представників громадської астрономічної Вишнянський обсерваторії (Zvjezdarnica Vi? Njan). Будь-який бажаючий міг послухати захоплюючу науково-популярну лекцію хорватського фізика Давор Павуна «Зв'язок з зірками». Потім слухачі оцінювали фотографії небесних тіл, купували на ярмарку оригінальні сувеніри та екологічно чисті сільськогосподарські продукти. В рамках свята на ринковій площі одного з новіградскіх парків пройшли спектаклі, виступи менестрелів та музичних колективів - етнічних, класичних, сучасних напрямків. Зокрема, звучала «Місячна соната». Весь святковий антураж відповідав загальній містико-романтичній атмосфері події - став символом астральної зв'язку людини з природою. Хорвати вважають, що дні Astro Party Lunasa повинні нагадувати магічний світ ельфів і фей старої кельтської міфології.