Як зняти апартаменти в Болгарії. Як зняти апартамент в Болгарії.

Перед плануванням відпочинку на чорноморському узбережжі Болгарії має сенс розглянути варіанти проживання в приватному секторі в апартаментах. Так ви не будете прив'язані до розкладу надання харчування в готелі і зможете істотно заощадити на розміщенні.
Інструкція
1
Скористайтеся будь пошуковою системою для вибору фірми-посередника, яка допоможе вам зарезервувати апартаменти в Болгарії . Ви можете звернутися до сайту, що спеціалізується на болгарських курортах, або скористатися послугами універсальних посередників, які надають послуги з оренди житла в будь-якій точці світу. Але перший варіант кращий, оскільки менеджери знаходяться в постійному контакті з власниками нерухомості і допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант в короткі терміни.
2
Задайте параметри пошуку відповідних апартаментів на сайті фірми-посередника. Оберіть регіон, де хочете провести відпустку. Вкажіть відстань до пляжу, кількість кімнат і спальних місць, наявність парковки, якщо необхідно.
3
Виберіть із запропонованих варіантів апартаменти, які найбільш повно відповідають вашим вимогам. Багато сайтів оснащені зручною системою порівняння вибраних варіантів.
4
Надішліть на адресу фірми-посередника заявку на резервацію апартаментів. Її форма доступна на сайті компанії.
5
Дочекайтеся дзвінка менеджера компанії. Уточніть з ним деталі вашого розміщення. Після узгодження всіх умов співробітник компанії повідомить вам, протягом якого часу ваша заявка буде підтверджена.
6
Узгодьте спосіб оплати з співробітником компанії посередника. У більшості випадків після підтвердження резервації апартаментів вам необхідно внести суму передоплати за оренду, вона, як правило, становить 200 доларів. Оплата здійснюється готівкою в офісі компанії або банківським переказом. Іншу частину суми необхідно сплатити власнику апартаментів після приїзду.
7
Роздрукуйте всі документи, що підтверджують факт бронювання апартаментів, вони будуть надіслані вам на пошту.
8
Перед відльотом підтвердіть ваше заселення електронним листом або по телефону.