Як вибирати дзеркальний цифровий фотоапарат.

Отже, набравшись достатньо досвіду, усюди бігаючи з цифровою «мильницею» і фотографую все підряд, ви вирішили змінити свій старенький фотоапарат на професійний. Природно, найкращим вибором для вас буде дзеркальний апарат. Але вибирати його потрібно з розумом.
Інструкція
1
При виборі дзеркального цифрового фотоапарат а зверніть свою увагу на оптику. Пам'ятайте, що знімати буде не фотоапарат , а об'єктив. Тому якщо у вас з'являться думки купити дорогий фотоапарат з дешевим об'єктивом, женіть їх куди подалі. Почніть з покупки базової комплектації, щоб пізніше прикупити додаткові об'єктиви для «ефектів». Не поскупилася і придбайте дзеркальний фотоапарат відомого виробника. Хоч він і дорожче обійдеться, але цим самим ви застрахуете себе від можливих проблем з придбанням об'єктивів та інших аксесуарів.
2
Ще одна порада: сильно не заморочуватися з ергономікою. У кожному з нас живе певний потенціал навченості. З часом ви запам'ятаєте взаємодія всіх цих кнопочок, гвинтиків і коліщат. Звичайно, хочеться працювати з зручністю, та тільки зручність це проявляється з часом. Тому поки що прикиньте апарат за розміром і за вагою.
3
Є ще кілька правил, з якими слід ознайомитися, перед тим як вибирати собі «дзеркалку». Щоб там ваші друзі та відвідувачі тематичних форумів не говорили, сміливо вибирайте дзеркальний апарат початкового рівня, не дивлячись на виробника. Відмінностей між ними особливих немає, хіба що тільки у вартості.
4
Якщо ви більше уваги приділяєте функціональної частини, то пам'ятайте, що більша частина «примочок» для початківців користувачів дзеркальних фотоапарат ов (типу оптичного стабілізатора, меню з підказками, ігрових моментів) присутні в моделях марок Sony і Olympus. Подібні моделі від Canon і Nikon дорожче коштують, але вони і налаштовані серйозніше. Якщо не хочете багато платити, купуйте менш дорогі моделі, але приділяйте увагу виробникові. Як вже говорилося, покупка фотоапарат а відомої марки забезпечить вам легкий підбір і покупку аксесуарів для апарату в майбутньому.
5
Гарненько подумайте, перш ніж купувати цифровий дзеркальний фотоапарат . Походіть по магазинах, «порискал» по просторах Інтернету. Оцініть кожну модель, що зацікавила вас. З'ясуйте всі плюси і мінуси даної моделі, а потім вирішите, які з плюсів для вас важливіше і які мінуси найбільш небажані. Зрозумійте, що вирішення проблеми вибору цифрового дзеркального фотоапарат а лежить на поверхні. Провівши тверезий аналіз, ви неодмінно його знайдете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7LeV3OWTHS4
Корисна порада
не заглядати на чужі фотоапарати, якими б навороченими вони не були. «У мене є відмінний фотоапарат, який знімає краще за всіх інших» - це ви повинні вирішити самі для себе. В іншому випадку ви ризикуєте почати безглузду гонку «озброєнь», яка не приведе ні до чого хорошого.