Як повернути настройки екрану.

Звикаючи до певних налаштувань екрана , користувач відчуває себе некомфортно, якщо раптом якісь параметри збиваються. Щоб повернути зображенню на дисплеї колишній вигляд, можливо, доведеться попрацювати з різними елементами.
Інструкція
1
Основні параметри задаються через компонент «Екран». Клікніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю робочого столу і виберіть в контекстному меню останній пункт - «Властивості». Відкриється діалогове вікно компонента. Альтернативний спосіб: натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, виберіть в меню «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Екран».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Параметри». Щоб налаштувати потрібне дозвіл, перетягуйте «повзунок» вправо або вліво в групі «Дозвіл екрана ». В групі «Якість передачі кольору» виберіть потрібне значення за допомогою списку, що випадає. Щоб відкрити вікно інших налаштувань, натисніть на кнопку «Додатково».
3
Зверніть увагу на вкладку «Монітор» і групу «Параметри монітора». Якщо у вас встановлений ламповий монітор, встановіть за допомогою списку значення для частоти оновлення екрана , попередньо зазначивши маркером поле «Приховувати режими, які монітор не може використовувати». Застосуйте настройки.
4
Межі робочої області задаються через панель управління на самому моніторі. Використовуючи кнопки на корпусі, увійдіть в меню, відрегулюйте висоту і ширину зображення на екрані. Також можете відкоригувати колірну гамму, яскравість і контрастність. Закінчивши налаштування, натисніть на кнопку Degauss («розмагнітиться») або виберіть дану команду в меню монітора.
5
Також для налаштувань можна скористатися панеллю управління вашої відеокарти. Відкрийте її, клікнувши по відповідному значку в області повідомлень на панелі задач, або будь-яким іншим шляхом (через компонент «Екран» або з подпапки з назвою відеокарти в папці Program Files).
6
На панелі управління відеокарти для настройки доступні основні параметри: дозвіл, регулювання розміру і положення робочого стола, колірна насиченість, яскравість, контрастність. Також тут можна встановити режим, в якому дисплей повернутий на 90 або 180 градусів. Передвигайтесь по розділах, вибираючи параметри, необхідні для редагування. Закінчивши налаштування, збережіть зміни кнопкою ОК або «Застосувати».