Як повернути прострочений товар. прострочений товар чека немає.

Ви купили в магазині товар , а вже вдома виявили, що його термін придатності минув. Простроченим може виявитися все, що завгодно - продукти харчування, косметика, побутова хімія, батарейки для годинників чи аудіо-плеєра. Що робити? Як повернути прострочений товар в магазин?
Інструкція
1
Візьміть за правило разом з покупкою брати чек. З цим документом набагато простіше довести, що даний товар ви купили в цьому магазині. І купили його сьогодні, а не місяць тому.
2
Якщо ж чека у вас немає, то довести, що ви приходили в магазин і купили тут товар , може запис з камери відеоспостереження. Сьогодні багато підприємців встановлюють в торгових точках таку систему охорони. Вимагайте перегляд запису, щоб переконати працівників магазину в тому, що ви робили тут покупку.
3
Підійдіть до продавця і покажіть невдале придбання. Якщо ви постійний покупець в цьому магазині, скажіть, що ви приходите сюди за покупками кожен день, і вам вкрай неприємна ця ситуація. Як правило, постійним клієнтам завжди йдуть назустріч і повертають гроші або міняють товар навіть без чека. Особливо добре цей прийом діє при «глядачах». Якщо в магазині багато народу, то продавці, не бажаючи заробити погану репутацію своєї торговій точці, відразу ж вибачаються, кажуть, що трапилося непорозуміння, якого більше не повториться, і вирішують вашу проблему.
4
Якщо продавець не захоче з вами розмовляти і приймати назад товар , зверніться в адміністрацію магазину. Пригрозіть, що якщо зіпсований продукт вам не обміняють, ви віднесете його в санепідстанцію. Перевірок санітарного контролю власники магазинів бояться, бо ті завжди можуть знайти порушення в торговій точці.
5
У випадку, якщо розмова з адміністрацією магазину не дасть результатів, так і зробіть - віднесіть прострочений товар в санітарно-епідеміологічну службу. Напишіть заяву, що такого то числа, в такому-то магазині ви придбали певну продукцію, а пізніше виявили, що вона прострочена. Детально розпишіть, коли ви приходили в магазин, з ким розмовляли, яких результатів досягли. Прикладіть до заяви чек на покупку і сам товар з вичерпаним терміном придатності. Санепідстанція буде зобов'язана вжити заходів з вашого листа.
6
Інша інстанція, в яку можна звернутися за допомогою - товариство захисту прав споживачів. Вони розглядають абсолютно всі випадки обману покупців - будь то продукти, господарські товар и, одяг або щось ще. Так само, як і для санепідстанції, на ім'я голови товариства напишіть листа з докладним викладом вашої проблеми, долучіть чек і сам товар . Після цього співробітники товариства з вашим листом відправляться в торговельну точку і розберуться з вашими кривдниками. Роз'яснять продавцям права і обов'язки споживачів і змусять повернути вам гроші за товар .