Як вести себе на дорозі.

Від поведінки водія на дорозі залежить його безпека, а іноді навіть життя. Автолюбитель, який не розуміє, яку відповідальність бере на себе, сідаючи за кермо, часом стає серйозною загрозою для інших учасників дорожнього руху.
Інструкція
1
Будьте максимально передбачувані, не здійснюйте дій, які можуть стати для інших водіїв і пішоходів незрозумілими і тим більше несподіваними. Якщо ви бачите, що автомобіль попереду перебудовується в ваш ряд - Не додавайте швидкість. Не забувайте включати поворотники завжди, коли це потрібно, навіть якщо машин поруч немає. Не робіть різких рухів і дотримуйтесь правил.
2
Знижуйте швидкість, наближаючись до пішохідних переходів. Пропускайте людини, навіть якщо він перебігає дорогу в недозволеному місці. Звичайно, він чинить неправильно, однак якщо ви зіб'єте його, то залишитеся винні. Ні в якому разі не сигнальте пішоходам, які переходять дорогу! Вони можуть злякатися і зупинитися або навіть побігти назад.
3
Якщо ви початківець водій, обов'язково наклейте на лобове і заднє скло автомобіля спеціальні знаки. В цьому випадку учасники дорожнього руху будуть знати, що ви ще недостатньо досвідчені і можете допустити помилку. Заглохнув на перехресті, включите аварійку і спробуйте знову завестися і поїхати. Інші водії відмінно знають, як важко буває новачкам, і відносяться до таких ситуацій з розумінням.
4
Завжди дотримуйте швидкісний режим і дотримуйтеся світлофора. Не звертайте уваги на гудки лихачів, проїжджаючих повз вас по центру міста на швидкості 120 км/ч. Перевищення швидкості нерідко стає причиною виникнення ДТП. Уважно стежте за сигналами світлофора і ніколи не намагайтеся проїхати на червоний. На жаль, саме через прагнення деяких водіїв проскочити на жовтий чи червоний нерідко страждають інші учасники дорожнього руху.
5
Будьте ввічливі, коли це потрібно. Пропускайте інших водіїв, що не сигнальте, коли хтось не відразу починає рух після включення зеленого світла. Зустрівшись з водієм у вузькому дворику, згорніть і зупиніться, щоб дати йому можливість проїхати. Якщо хтось на дорозі пропустив вас - подякуйте. Щоб зробити це, достатньо всього лише включити аварійку на 1-2 секунди.
Нарада може не тільки змінити роботу підприємства, а й вплинути на ваш кар'єрний ріст. Не думайте про те, що ваша думка нікого не цікавить, розраховуйте на свої сили. Підготуйтеся до заходу і, можливо це різко змінить ваші кар'єрні перспективи.
Інструкція
1
Ретельно підготуйтеся до наради, якщо заздалегідь дізналися про його темі. Ви повинні бути готові до будь-яких питань, що стосуються вашої сфери діяльності. Навіть якщо ви вважаєте, що вашої думки ніхто не буде питати, підготуйте кілька хороших ідей і пропозицій. Активну участь у ході наради - хороша можливість отримати підвищення.
2
Розплануйте свій час. Якщо ви розумієте, що нарада може затриматися, а у вас призначена важлива зустріч, попередьте заздалегідь того, хто вас чекає. Ви зможете піти тільки в тому випадку, якщо результат від переговорів має більш пріоритетне значення для компанії, ніж проблема, яку обговорюють колеги. Однак начальника необхідно попередити про це заздалегідь. Відключайте звук телефону під час наради або включите автовідповідач, щоб не заважати обговоренню і не відволікатися.
3
Складіть чіткий план і вкажіть якомога більше фактів, якщо вам потрібно підготувати доповідь. Ви повинні якомога детальніше розповісти про проблему, яка обговорюється, вклавшись при цьому в найкоротші терміни. Довгі, нудні доповіді нікого не приводять у захват, навіть якщо питання стоїть дуже гостро. Для наочності складіть графік або підготуйте презентацію. У вашу задачу входить, як можна більш зрозуміле розгляд проблеми і пошук шляхів її вирішення. Тому намагайтеся бути конкретним і логічним у своїй розповіді.
4
Не давайте перебивати себе. Якщо вам поставили запитання або ви самі вирішили висловитися, а колега намагається вас перебити, обов'язково продовжуйте, але трохи підвищивши голос або зупинивши людини жестом. Не бійтеся висловлювати свою точку зору, якщо ви розумієте справедливість своїх зауважень. Пам'ятайте, що маєте таке ж відношення до компанії, як і всі інші працівники, незалежно від їх посади. Але і ви, зі свого боку, не дозволяйте собі перебивати опонентів.
5
Не намагайтеся звернути на себе увагу начальства будь-якими способами. Виступати на нараді потрібно лише в тому випадку, якщо вам є що сказати у справі. Необгрунтована критика опонентів не призведе ні до чого хорошого, а схвалення керівництва ви таким методом не доб'єтеся. Якщо ви розумієте, що начальник робить неконструктивні пропозиції, не бійтеся заперечити. Однак пам'ятайте, що потрібно вказувати на помилки в тактовної формі, просто уточнюючи інформацію. Щоб не створити конфліктної ситуації, але переконати керівника, задайте кілька запитань, які підведуть його до іншого погляду на проблему. До слова, присутність вищестоящого начальства також не повинно заважати вам висловлюватися, оскільки нарада - це свого роду форма зворотного зв'язку з підлеглими.