Як взяти вантажівку в лізинг.

Перед оформленням договору лізингу на вантажний автомобіль необхідно вибрати лізингову компанію, ознайомитися з умовами надання техніки та графіком платежів за контрактом.
Інструкція
1
Виберіть тип і марку вантажного автомобіля, який хочете придбати в лізинг.
2
Виберіть компанію, яка пропонує лізингове фінансування обраних автомобілів. Упевніться в надійності і організації та компетентності її співробітників. Для цього вивчите відгуки реальних лізингоодержувачів, ознайомтеся з рейтингами, дізнайтеся, з якими банками та дилерами працює ця організація і скільки років функціонує на ринку. Також ви можете звернутися до офіційного дилера, вони пропонують споживачам свої лізингові програми.
3
Дізнайтеся фінансові умови надання обраного вантажівки в лізинг. Майте на увазі, що розрахунки, викладені на сайті компанії, не є публічною офертою і носять інформаційний характер, тому реальні цифри можуть дещо відрізнятися від них.
4
Заповніть заяву встановленої форми, на його підставі фахівці лізингової компанії нададуть вам докладний розрахунок надання вантажного автомобіля. У разі вашої згоди з цифрами для вас буде підготовлений договір лізингу . Майте на увазі, що лізингова компанія може зажадати від вас документи, що характеризують вашу фінансову спроможність або становище компанії, якщо автомобіль купується юридичною особою.
5
Вивчіть договір здійснення угоди. У разі необхідності узгодьте умови з лізинговою компанією, майте на увазі, що не всі лізингодавці підуть вам назустріч і змінять редакцію пунктів договору.
6
Вивчіть договір страхування вантажного автомобіля, без його укладення договір лізингу оформлений не буде. Майте на увазі, що багато лізингові компанії працюють з конкретними страховими організаціями, і страховий тариф не підлягає обговоренню. Якщо лізингодавець накладає зобов'язань страхувати автомобіль в конкретній страховій компанії, ви можете залучити будь-якого страховика, в цьому випадку страховий тариф буде, швидше за все, значно нижче.
7
Підпишіть договір лізингу . Лізингодавець прийме від продавця вантажний автомобіль і передасть його в ваше володіння і користування на підставі акта прийому-передачі.