Як включити Мейл-Агент.

Мейл- Агент - безкоштовний додаток для швидкого обміну повідомленнями в режимі реального часу. Крім того, через Мейл- Агент можна спілкуватися в соціальних мережах, відправляти повідомлення на мобільні телефони, передавати фото і відео і дізнаватися обстановку на автошляхах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет4
  • - мобільний телефон;
  • - навушники і мікрофон.
Інструкція
1
Заведіть поштовий ящик на Mail.ru. Увійдіть, авторизуйтесь і на головній сторінці поштового сервісу натисніть на значок «Агент».
2
Виберіть тип Мейл- Агент а - для комп'ютера або для мобільного телефону. Якщо вам потрібно другий варіант, перевірте, чи є у вашому телефоні GPRS-Internet.
3
Для включення програми «Mail.Ru Агент» треба завантажити інсталяційний файл. Для цього виберіть на сайті вид своєї операційної системи - Windows або Mac OS. Після система запропонує завантажити відповідний файл.
4
Відкрийте вибраний файл, натиснувши на нього двічі. Вам буде продемонстровано попередження про завантаження програми. Натисніть покажчик «Запустити». При цьому в рядку «Видавець» має значитися «LLC Mail.Ru», що гарантує застосування справжньої програми « Мейл- Агент», яка не зашкодить вашому комп'ютеру або мобільному телефону і не вплине на збереження вашої персональної інформації.
5
Запустіть програму, вибравши мову установки.
6
Натисніть «Далі» і почніть задавати потрібні вам параметри роботи Мейл- Агент а. Насамперед вирішите, чи будете ви активувати додаток для всіх користувачів, робити Mail.Ru домашньою сторінкою і встановлювати сервіс «Поиск@Mail.Ru» пошуком за замовчуванням.
7
Додайте значки Мейл- Агент а на робочому столі, в розділі швидкого запуску і в вікні інтернет-браузера.
8
Натисніть «Далі». Після автоматичної установки виходите в «онлайн» і починайте спілкування.
Зверніть увагу
Можна додатково налаштувати Мейл-Агент так, щоб спілкуватися не тільки «письмово», але також по голосової і відеозв'язку. З комп'ютера на комп'ютер можна зробити будь-яку кількість дзвінків безкоштовно!
Корисна порада
Якщо ви встановлюєте Мейл-Агент на мобільний телефон, можна отримати настройки по СМС, а також завантажити їх з сайту або завантажити зі свого комп'ютера.