Як завантажити ролик.

Складно знайти в інтернеті сервіс обміну відеофайлами крупніший, ніж знаменитий YouTube. Величезна кількість відео роликів найрізноманітніших тематичних категорій, викладених людьми по всьому світу, привертає все більше користувачів на цей відеохостинг, як і можливість викласти будь-який ваш відеоролик в мережу для публічного перегляду. YouTube відрізняється зручним інтерфейсом, що дозволяє переглядати будь ролик одразу після завантаження веб-сторінки, в режимі онлайн. Проте, незважаючи на те, що сьогодні майже всі мають швидкий інтернет, деяким доводиться чекати завантаження роликів досить тривалий час. У цій статті ви дізнаєтеся, як завантажити будь-яке відео з YouTube, щоб дивитися його вже на власному комп'ютері, не чекаючи завантаження ролика в онлайн-режимі.
Інструкція
1
Для закачування відеофайлів з YouTube вам будуть потрібні додаткові програми або плагіни, извлекающие відео з сайту, так як сам відеосервіс не передбачає можливості прямої закачки роликів . Приклад програми, яка може вам допомогти - Vdownloader.
2
Також зберігати відео можна за допомогою різних онлайн-сервісів і програм, що викачують музику і відео з сайту ВКонтакте - їхні останні версії підтримують закачування роликів з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів.
3
Якщо ви не хочете встановлювати ніяких програм, скористайтеся онлайн-сервісом закачки. Відкрийте сторінку з роликом, який ви хочете завантажити, і змініть її адресу в адресному рядку, додавши після слова youtube дві двійки - так, щоб початок адреси сторінки виглядало наступним чином: youtube22.com.
4
Натисніть Enter, щоб відкрилася сторінка стороннього сервера, і знайдіть на ній кнопку завантаження (Download).
5
Натисніть кнопку, вкажіть шлях збереження для відео, і завантажте його на комп'ютер. Найчастіше завантажене відео має формат flv - флеш-відео, і вам буде потрібно додатковий кодек або спеціальний flv-плеєр для його відтворення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lc-w2BnNEZc