Як зареєструвати домен другого рівня.

Доменне ім'я сайту - це перше, на що падає погляд користувача під час знайомства з вашим ресурсом. Домен - обличчя сайту, яке може забезпечити проекту як додатковий успіх, так і недобру славу. Тому підходити до вибору доменного імені потрібно з розумом і відповідальністю. І, звичайно, домен серйозного сайту може бути тільки другого рівня .
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - аккаунт на сайті-реєстратора доменів;
  • - гроші на оплату домена.
Інструкція
1
Виберіть підходящого себе реєстратора доменів. Це сайт, створивши аккаунт на якому, можна купити для своїх веб-ресурсів вільні імена. Вивчіть відгуки клієнтів про різні реєстраторах, порівняйте ціни, почитайте умови договору. Зробіть вибір. Можна зареєструвати домен дешево або навіть безкоштовно, але через пару місяців з'ясується, що сайт реєстратора канув в лету, а доступ до ваших доменним іменам втрачений. Але також можна зареєструвати домен у перевіреного часом і якісного реєстратора, але за необгрунтовано високою ціною. Знайдіть золоту середину і заведіть аккаунт.
2
Підберіть відповідне вам, а головне вільне доменне ім'я. У будь-якого реєстратора ви знайдете в меню сервіс перевірки зайнятості доменів. Підбираючи ім'я для сайту, пам'ятайте, що при одному погляді на домен, користувач повинен розуміти, що його чекає після кліка по посиланню. Доменне ім'я має бути повністю релевантним змісту сайту і містити ключове слово, яке точно відображає тематику ресурсу. Існує думка, що пошукачі ставлять на високі позиції сайти, що містять ключові слова в назвах, правда це не доведено.
3
Вибираючи домен, дотримуйтеся важливого правила - назва повинна бути легко читаним і вимовним. Уявіть, що ваш клієнт або просто знайомий подзвонить і попросить продиктувати адресу вашого сайту. Чи зможете ви чітко і швидко, без зайвих пояснень і переспрашіванія продиктувати домен? Якщо ні, то вибране вами ім'я не підходить, продовжуйте підбір далі.
4
Поповніть рахунок свого аккаунта на сайті-реєстраторі. Як правило, вартість домену другого рівня варіюється від 90 до 600 рублів, але більшість веб-майстрів реєструє їх за 100-150 рублів. Далі можете приступати до процедури реєстрації обраного імені, в ній нічого складного немає, головне чітко слідувати інструкціям реєстратора.
5
Отримавши повідомлення про успішне завершення реєстрації домену, прикріпіть до нього нові DNS-сервера. Отримати їх можна у вашого хостера, або відкласти цю процедуру, якщо сайт ще на хостингу не лежить.
Зверніть увагу
Не погоджуйтеся на пропозиції безкоштовно отримати доменне ім'я. Як правило, в таких випадках домен віддається у тимчасове користування і ніяких прав у веб-майстра на нього немає.
Корисна порада
Якщо знадобиться вказати свої паспортні дані, то вносите тільки достовірну інформацію.