Як встановити фільтри для води "Гейзер". Як поміняти фільтри гейзер.

Живете ви в місті чи за його рисою, користуєтеся водопроводом або є щасливим власником свердловини, колодязя - це не так важливо, адже додаткова очистка води необхідна скрізь.
Вам знадобиться
  • - фільтр для води;
  • - інструменти;
  • - стрічка ФУМ або клоччя.
Інструкція
1
Установка фільтра для води не вимагає спеціальних навичок, просто уважно прочитайте інструкцію. Все необхідне йде в комплекті з фільтром.
2
Просвердлите в стільниці або в мийці отвір, встановіть в нього кран для чистої води . Зазвичай це роблять в стороні від стандартного водопровідного крана.
3
Перекрийте кран подачі холодної води на кухню, від'єднайте гнучкий шланг, що з'єднує кран з трубою. Встановіть трійник (він використовується для з'єднання труби ПВХ з трубами з інших матеріалів) на трубу, ущільните різьбу спеціальними засобами (стрічка ФУМ, пакля). Приєднайте до нього шланг, що йде до крана з холодною водою. Укрутіть кран фільтра в трійник.
4
Зберіть фільтр з комплектуючих деталей. Підключіть до нього шланги, що входять до комплекту: на вхід і на вихід. Попередньо зніміть з них транспортувальні заглушки. Шланги приєднуються за допомогою швидкорознімних цангових затискачів (зазвичай вони входять в комплект поставки).
5
Шланг, що йде від трійника, просмикніть через гайку і натягніть до упору на штуцер кульового крана подачі води . Щільно закрутіть гайку. Так ви підключили вхід води на фільтр.
6
Закріпивши кран на мийці або стільниці, не забудьте надіти на нього верхню шайбу. Затягуйте кріпильну гайку, накручуючи її на порожнисту трубку з різьбленням. В шланг вставте пістон. Наголошуючи його, наприклад в стіну, введіть майже до кінця, зовні повинно залишитися не більше 1,5-2 мм.
7
Чи не нагрівайте шланг, намагаючись розширити його і полегшити роботу - так він зіпсується і у вас не вийде надійного з'єднання. Потім зробіть підключення за допомогою цангового затиску до крана з чистою водою.
Зверніть увагу
Якщо ви встановили фільтр для жорсткої води, то спочатку вона матиме гіркий смак. Це обумовлено особливостями роботи умягчается картриджів.
Корисна порада
Після підключення фільтр необхідно промити. Відкрийте кран чистої води, пропустіть воду протягом 3-5 хвилин. За цей час з фільтра вийде повітря і вимиється технологічна пил.