Як весело привітати з днем ??народження. Як весело відзначити день народження в ресторані.

День народження - свято, улюблений з дитинства. Цей день більшість людей намагаються зробити особливим. Хтось влаштовує свято і запрошує друзів і рідних, інші обмежуються скромним сімейною вечерею, а треті присвячують день собі коханим. Якщо у когось з ваших близьких людей наближається день народження , не обмежуйтеся стандартною мовою, придумайте оригінальне і веселе привітання для іменинника.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - повітряні кулі;
  • - маркер;
  • - святковий торт;
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Влаштуйте святкову вечірку - сюрприз. Заздалегідь домовтеся з друзями, прикрасьте кімнату плакатами і кулями, приготуйте частування та подарунки. Перед приходом іменинника всі гості повинні сховатися, а коли він увійде в будинок вискочити з криками «Вітаємо!». Найголовніше, тримати вечірку в секреті, щоб вийшов ефект приємної несподіванки.
2
Зніміть і змонтуйте веселе вітальне відео. Заздалегідь придумайте сценарій, нехай у зйомках беруть участь не тільки члени сім'ї та родичі, а й друзі, колеги і навіть звичайні перехожі. Таке відео не тільки порадує іменинника, але й залишиться йому на пам'ять.
3
Напишіть веселий вірш або розповідь, де головною дійовою особою стане винуватець торжества. Приклади таких привітань можна знайти в інтернеті або замовити професіоналам.
4
Заздалегідь намалюйте кілька веселих плакатів або просто напишіть маркером на аркушах смішні привітання. Розвісьте їх у під'їзді іменинника. Прив'яжіть до дверної ручки зв'язку кульок і натисніть на дзвінок. Іменинник відкриє двері й побачить сюрприз.
5
Якщо дозволяють кошти, запросіть з агентства з організації свят професійних акторів. Вони допоможуть вам влаштувати запам'ятовується тематичну вечірку. Темою свята можна вибрати хобі чи професію винуватця торжества. Замовте торт з портретом іменинника.
6
Зверніться у фірму з виготовлення рекламних щитів і банерів. Нехай для вас зроблять спеціальний плакат з веселими побажаннями та фотографією вітаємо. Добре, якщо цей плакат встановлять на рекламний щит, який знаходиться недалеко від його будинку. Такий подарунок виглядає масштабно і вражаюче. Однак, це дороге задоволення, але ви можете домовитися з друзями та оплатити установку в складчину. Хоча головне, це навіть не масштаб і не дорожнеча поздоровлення, а щирі слова та знаки уваги, які робляться від «чистого серця».