Як полагодити замок. Як вийняти циліндр врізного замка.

Більшість замків в дверях є врізними циліндровими. Циліндрові циліндри мають ряд переваг, що роблять їх популярними. Найголовніше, що в разі виходу замка з ладу, не потрібно буде повністю міняти замок , достатньо лише замінити личинку - той самий циліндр. Більшість личинок стандартні і взаємозамінні.
Інструкція
1
Щоб поміняти замок , потрібно купити підходящу за розмірами личинку. Якщо ви розмір не знаєте, спочатку демонтуйте стару і разом з нею йдіть на ринок або в магазин. Цей потрібно, щоб не помилитися з довжиною личинки, так як ширина найчастіше одна.
2
Перший етап заміни - зняття старого циліндра. Для цього необхідно вставити ключ, відкрити двері і зафіксувати її в зручному положенні. Потім все шурупу, які тримають торцеву пластину необхідно викрутити. Знайдіть гвинт, що утримує личинку в фіксованому стані. Найчастіше він розташований в центрі замку біля язичка. Потім, поверніть ключ у замку наполовину, до такого положення, щоб личинку можна було вільно вийняти з ложа замку. Личинка витягнута. Якщо ключа немає, то буде потрібно зі свердлом 10-12 мм в діаметрі. Дрилем висвердлюють серцевину личинки. Це дозволить зняти личинку без використання ключа.
3
Другий етап - установка нової личинки. Для цього буде потрібно повторити всі операції, зазначені вище в зворотному порядку. Ключем поверніть личинку так, щоб вона вільно увійшла в ложе замка. Прикрутите центральний гвинт, щоб зафіксувати циліндр замка. Потім зверху на замок накладається торцева пластина і прівінчівается до старих гнізд.
4
Є циліндрові замки, які не потребують зняття личинки. Це перепрограмувальні замки. У разі несправності подібного замка, купують новий комплект з чіпом. Після вставки нових ключів в певній послідовності, код замка змінюється повністю. Ці замки дуже надійні, і підібрати до них ключ неможливо, тому, якщо у вас зламався замок , то варто подумати про установку подібного запірного механізму.
Зверніть увагу
Якщо трапилося так, що ви купили личинку дещо коротший попередньої, то при вставці ключа, личинка буде трохи втоплена всередину двері. Щоб цього не трапилося, вам потрібно буде кілька вкоротити торцеву пластину.
замок- «блискавка » є, мабуть, одним з найпоширеніших видів застібок, використовуваних для курток. Незважаючи на зручність і надійність зіпером, періодично він все-таки виходить з ладу. Заміна «блискавки» на куртці - захід не дуже дешеве, та до того ж, досить клопітка. Вам доведеться або відносити куртку в ательє, або витратити багато часу для того щоб спочатку відшмагати, а потім вшити нову «блискавки». Перш ніж замінити замок, можна спробувати відремонтувати його своїми руками.
Вам знадобиться
  • - шматок жерсті;
  • - скріпка;
  • - суперклей;
  • - ножиці;
  • - плоскогубці;
  • - рибальська волосінь;
  • - голка;
  • - плоскогубці;
  • - ножиці по металу;
  • - шило.
Інструкція
1
замок- «блискавка » на куртці постійно расходітсяЕтот вид ремонту можливий у тому випадку, якщо на вашій куртці стоїть металева «блискавка ». Як правило, причина подібної поломки полягає в несправності «бігунка». Видаліть за допомогою шила обмежувальну скобу, що знаходиться вгорі застібки. Зніміть «бігунок». Акуратно стисніть полози «бігунка» за допомогою плоскогубців. Вставте «бігунок» на місце. Зафіксуйте обмежувальну скобу.
2
Відірвалася частина застібки, що вставляється в «бігунок» Акуратно відріжте зламану частину замку блискавки за допомогою ножиць. Відрізати необхідно якомога ближче до замку, залишаючи текстильну основу блискавки. Підрівняйте край тканини і просочіть текстильну основу суперклеєм. Візьміть консервну банку і розріжте її за допомогою ножиць по металу. Відріжте шматок жерсті підходящого розміру. Згорніть жесть, приблизно до середини, в рулон, залишивши позаду «хвостик». Переконайтеся в тому, що нова деталь добре входить в «бігунок» блискавки і надійно фіксується в нижній частині замку. Прикладіть деталь з внутрішньої сторони замку і зафіксуйте за допомогою суперклею. Перевірте працездатність «блискавки». Просвердлите два невеликих отвори в «хвостику» нової деталі блискавки. Візьміть канцелярську скріпку, зробіть з неї скобу і додатково зафіксуйте пластину на куртці за допомогою цієї скоби. Переконайтеся в тому, що замок працює нормально.
3
З замка- «блискавки» на куртці випав зубчікВозьміте голку з великим вушком і вставте в неї рибальську волосінь. Зробіть 2-3 стібка в місці втраченого зубчики. Це дозволить вам користуватися даною застібкою ще якийсь час.
4
Зламався «бігунок» замка на куртці Зніміть зіпсований «бігунок». Подивіться і запам'ятайте його номер, вибитий на задній поверхні. Придбайте такий же бігунок у відділі фурнітури, магазину тканин. Поставте новий бігунок на блискавку.