Як безкоштовно збільшити швидкість інтернету. збільшити швидкість інтернету безкоштовно.

Збільшити швидкість передачі даних без переходу на інший тариф неможливо. Але можна скористатися послугами проміжних серверів. Вони отримують дані по швидкому каналу, обробляють їх, а результат обробки, що володіє малим об'ємом, передають користувачеві.
Інструкція
1
На настільному комп'ютері для користування сервером, стискає дані, доведеться скористатися браузером Opera версії не нижче 10. У лівому нижньому куті його вікна знайдіть кнопку з емблемою спідометра. Натисніть на неї, і вона стане темною. З цього моменту браузер отримує дані не безпосередньо, а через проксі-сервер. А на кнопці відображається інформація про те, у скільки разів збільшилася швидкість . Наприклад: «x4». Повторно натиснувши цю кнопку, можна перевести браузер у звичайний режим.
2
Платою за збільшення швидкості стане погіршення якості зображень. Будь-яке з них при бажанні можна при бажанні побачити в оригінальному вигляді, натиснувши праву кнопку миші і вибравши пункт «Перезавантажити зображення у вихідному якості». Також будь Flash-аплети, для яких вебмастерами не передбачена автоматична заміна на анімовані GIF-зображення, будуть відображатися у вигляді сірих гуртків з кнопкою Play в середині. Щоб змусити браузер завантажити і запустити такий аплет, натисніть цю кнопку.
3
Інші поширені браузери (Firefox, Chrome, Safari, IE та інші) взаємодіяти з даними проміжним сервером не здатні. Якщо ви користуєтеся одним із цих браузерів, вдамося до допомоги інших служб стиснення даних: http://google.ru/gwt/nhttp://skweezer.com
4
Цими ж службами можна користуватися і при доступі в інтернет з мобільного телефону. Але значно зручніші спеціалізовані браузери: Opera Mini і UCWEB. Перед установкою будь-якого з них перевірте правильність установки точки доступу: її назва повинна починатися зі слова internet. При бажанні підключіть послугу безлімітного доступу. Врахуйте, що сайти, які оператор дозволяє відвідувати без тарифікації передачі даних, доведеться як і раніше переглядати через вбудований браузер і без застосування будь-яких проміжних серверів.
5
Висока абонентська плата в поєднанні з низькою швидкість ю передачі даних може бути наслідком використання архівного тарифу. Якщо виявиться, що це так, змініть його на відповідний по параметрам діючий тариф, обов'язково безлімітний. Швидкість збільшиться, а абонентська плата зменшиться.
Зверніть увагу
У роумінгу не користуйтеся мобільним інтернетом взагалі.