Як до ноутбука підключити екран.

Використовуючи відеовихід ноутбука, до нього можна підключити телевізор, монітор або офісний проектор. Це дозволить вивести зображення на екран з більшою діагоналлю, ніж у вбудованого в ноутбук дисплея.
Інструкція
1
Якщо у ноутбука є роз'єм S-Video, до нього можна підключити телевізор. Спочатку запустіть вбудовану в BIOS машини утиліту CMOS Setup і виберіть систему кольоровості: PAL або NTSC, залежно від того, яка з них підтримується вашим телевізором. Потім, при знеструмленому устаткуванні, з'єднайте ноутбук і телевізор між собою. Якщо останній має вхід S-Video, використовуйте кабель, що має відповідні роз'єми з обох сторін. У разі ж, якщо біля телевізора є тільки композитний відеовхід, використовуйте перехідник - готовий або саморобний. В останньому випадку відеосигнал зі штирька 3 роз'єми S-Video подайте на вхід телевізора безпосередньо, сигнал кольоровості зі штирька 4 - через конденсатор ємністю в кілька сотень пікофарад. Контакти 1 і 2 використовуйте як загальних.
2
Щоб ноутбук почав виводити зображення на вихід S-Video, необхідно включити спочатку телевізор, і лише потім комп'ютер. Якщо все зроблено правильно, то незабаром після перемикання телевізора в режим прийому сигналу з низькочастотного входу і включення ноутбука ви побачите на екран е заставку BIOS.
3
Монітор підключайте до ноутбуку кабелем стандарту VGA або DVI, залежно від того, якими роз'ємами обладнані апарати. Вони при цьому також повинні бути знеструмлені. Підключити монітор VGA до ноутбуку з виходом DVI можна через перехідник фабричного виробництва. Зворотна операція неможлива.
4
За умовчанням на портативному комп'ютері включений режим виведення зображення тільки на власний дисплей. Щоб відеосигнал з'явився на зовнішньому інтерфейсі, натисніть одночасно клавішу Fn і F-клавішу, на якій є стилізоване зображення монітора. Зазвичай це клавіша F8. Подаючи таку команду, можна циклічно перемикатися між трьома режимами: тільки вбудований дисплей, тільки монітор, і те й інше. Останній з цих режимів у деяких машинах відсутня.
5
Деякі телевізори оснащені входами VGA або DVI. У цьому випадку скористайтеся таким входом - він забезпечить більш високу якість зображення, ніж композитний відеовхід. Те ж стосується і офісних проекторів, обладнаних обома видами входів.
Зверніть увагу
Все перемикання здійснюйте при знеструмленому оборудованіі.Не здійснюйте публічний показ чужих матеріалів без дозволу правовласника.