Як варити прикорм. висловухий шотландський прикорм кошенят.

Собаки і кішки годують своїх дитинчат молоком в середньому до 2-2,5 місяців. Проте вже на 3-4 тижні рекомендується вводити прикорм , оскільки материнського молока малюкам вже не вистачає. Правильний раціон - запорука здоров'я і нормального розвитку тварини. Однак мало вибрати потрібні продукти, потрібно ще й зуміти приготувати з них їжу.
Інструкція
1
Ніколи не додавайте в прикорм сіль, цукор, мед, шоколад, приправи і т.п. Їжу для кошенят і щенят слід варити окремо, а давати страви з господарського столу суворо заборонено. Власнику тварини слід розуміти, що нормальна для нього їжа може виявитися отрутою для його вихованця.
2
Варіть цуценятам і кошенятам рибу і нежирне м'ясо. Давати ці продукти сирими можна ні в якому разі, оскільки це може призвести до зараження глистами. Також не варто давати жирне м'ясо, особливо свинину. Віддавайте перевагу яловичині і курятині. Розріжте м'ясо і рибу на невеликі шматки, а потім варіть у воді або розведеному молоці. Після приготування страви не виливайте весь бульйон - трохи можна дати малюку.
3
Готуйте цуценятам варену картоплю. Це єдиний овоч, який їм не можна давати в сирому вигляді. Картопля попередньо потрібно очистити від шкірки, а не варити в мундирі. Також рекомендується давати його шматками, а не у вигляді пюре. Картоплю слід варити як зазвичай, тільки без солі і спецій, а потім остуджувати і давати цуценяті теплі шматочки.
4
Обов'язково варіть кошенятам каші з м'ясом. Можна використовувати манку, рис, гречку, пшенку, вівсянку і т.п., притому змішувати прикорм слід в пропорції 1 частина каші на 2 частини м'яса або риби. Коли варите крупи, не додавайте занадто багато води, щоб не зливати її перед тим, як давати корм кошенятам. Рис перед приготуванням не потрібно промивати, і готову рисову кашу слід давати, не забираючи рідину.
5
Не використовуйте молоко при приготуванні прикорм а кожен день. Навпаки, це рекомендується робити не частіше 3-4 разів на тиждень. Справа в тому, що коров'яче молоко може викликати розлад шлунка у ваших вихованців. Щенятам можна час від часу давати тепле молоко, а кошенятам - варити на ньому каші.
6
Ріжте на шматки нирки, серце, печінка, легені перед тим, як варити їх. Не слід готувати субпродукти занадто довго. Суть приготування прикорм а з таких продуктів - знищити ймовірність зараження малюків, тому не потрібно довго виварювати корисні речовини. Чим дрібніше будуть шматки, тим швидше вони приготуються. Наприклад, порізану на шматочки середнього розміру яловичу печінку можна варити 7-10 хвилин, а курячі сердечка - 15-20 хвилин.