Як з відео витягти музику.

Нерідкі випадки, коли музичні композиції з успішних фільмів стають хітами. Володіючи копією сподобалася кінокартини, багато користувачів замислюються над тим, як з відео витягти музику , отримавши її у вигляді окремих треків. Одним з додатків, що дозволяють зробити це, є VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub, доступна безкоштовно на virtualdub.org.
Інструкція
1
Відкрийте відео, з якого потрібно витягти музику , у програмі VirtualDub. Клікніть на пункті "Open video file ..." розділу File головного меню, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O або просто перетягніть файл мишею у вікно програми.
2
Визначте приблизний початок фрагмента, з якого буде проводитися витяг музики. Увімкніть відтворення відео, натиснувши на кнопку Input playback в нижній панелі. Переміщайте повзунок для швидкого переходу до різних частин відео. У потрібний момент зупиніть відтворення кнопкою Stop.
3
Встановіть позицію початку виділення. Використовуйте клавішу Home на клавіатурі, кнопку Mark in в інструментальній панелі або пункт Set selection start меню Edit.
4
Визначте і встановіть позицію кінця виділення. Продовжіть відтворення відео. Перервіть його, коли музика, яку потрібно витягти, закінчиться. Натисніть End на клавіатурі, кнопку Mark out в інструментальній панелі або клікніть по Set selection end в меню Edit.
5
Приступіть до процесу точної коригування області виділення. Перейдіть до її початку. Для цього виберіть у меню Go пункт Selection start або натисніть [.
6
Відтворіть відео з моменту, відповідного початку виділеної області. Визначте, в який бік потрібно змістити маркер, щоб виділення більш точно охоплювало музичний фрагмент. За допомогою команд меню Go або клавіш управління курсором точно позиціонує покажчик поточного кадру. Встановіть нову позицію початку виділення. Повторіть ці дії потрібну кількість разів. Аналогічно скоректуйте позицію кінця виділення.
7
Розгорніть розділ Audio головного меню. Клікніть на пункті Full processing mode. Це активує режим повної обробки звукових даних.
8
Відкрийте діалог налаштування кодувальника звуку. У розділі Audio головного меню клікніть по пункту "Compression ...". У списках відображеного діалогу виділіть бажаний кодек і формат даних. Натисніть кнопку OK.
9
Вийміть музику з відео. Виберіть у меню пункти File і "Save WAV ...". Введіть ім'я файлу і вкажіть директорію для його збереження. Натисніть OK. Дочекайтеся закінчення процесу.