Як вишити по фотографії.

В інтернеті і в спеціальній літературі є багато схем вишивки для різних сюжетів. Тим не менш, вам може захотітися створити власний ескіз. За допомогою застосування сучасних технологій ви зможете зробити вишивку навіть по фотографії .
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - канва;
  • - нитки;
  • - голки.
Інструкція
1
Оберіть форму вишивки, яка найбільше підійде до обраної фотографії . Це може бути вишивка гладдю, але простіше буде складання схеми для вишивки хрестиком.
2
Підготуйте фотографію до обробки. Для цього потрібно перенести її з цифрового фотоапарата на комп'ютер або який-небудь зовнішній носій. Якщо у вас є тільки фото в паперовому вигляді, його потрібно відсканувати.
3
Зробіть схему для вишивки самостійно. Для цього скачайте в інтернеті одну з програм, яка може вам допомогти, наприклад, EmbroBox або іншу. Знайти інформацію про них можна на сайтах розробників або на рукодільних форумах. Завантажте в отриману програму фотографію і вкажіть бажані параметри схеми - розмір і колір (наприклад, кольорове фото можна зробити чорно-білим). Отриману схему роздрукуйте разом з таблицею кольорів. У таблиці будуть вказані не тільки назви, але й номери відтінків згідно каталогам найбільш великих виробників муліне, наприклад, DMC.
4
Якщо ви залишилися незадоволені отриманої самостійно схемою, замовте її виготовлення у професіоналів. Такі послуги надають деякі магазини, що спеціалізуються на продажу товарів для шиття і рукоділля. При необхідності фахівці можуть підібрати для схеми незвичайні тони, наприклад, під сепію. Також схема може бути виготовлена з частини фотографії або доповнена якими-небудь декоративними елементами, наприклад, орнаментом або написом.
5
Придбайте необхідні для вишивки матеріали. Купуйте нитки і канву з запасом, на випадок, якщо частина матеріалу буде зіпсована або ваші розрахунки виявляться невірними.
6
Вишийте картину за отриманою схемою. Майте на увазі, що результат може дещо відрізнятися від очікуваного, особливо в тому випадку, якщо якість фотографії була низькою.