Як вирізати себе з фону в фотошопі.

Вирізати в Фотошопі простий об'єкт, що має рівномірну структуру і рівний контур, з фону досить просто. Зазвичай новачки використовують для цього інструмент прямокутного або магнітного ласо. Однак метод ласо є недостатнім в тих випадках, коли об'єкт має складну структуру - наприклад, якщо ви хочете помістити на новий фон свою фотографію з розгорнутими пасмами волосся, які неможливо вирізати з фону акуратно за допомогою одного лише прямокутного ласо . Для того, щоб акуратно і реалістично витягти з фону складну фігуру, потрібно навчитися працювати з каналами.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, з якою потрібно вирізати зображення людини. Після цього відкрийте палітру каналів (Channels), що знаходиться поряд з палітрою шарів. Якщо панелі з каналами немає у вікні програми, відкрийте в меню Window і поставте галочку на пункті Channels.
2
Клікайте по всіх каналах зі списку і відзначайте, на якому каналі зображення людини найбільш контрастно по відношенню до фону. Зазвичай таким контрастним каналом є Blue (синій канал). Розмістіть цей канал, а потім натисканням клавіші O виберіть інструмент освітлювання.
3
Також інструмент можна вибрати, натиснувши на панелі інструментів іконку Dodge. Вкажіть експозицію 100% і діапазон Light. Використовуючи інструмент освітлення, обведіть фон навколо людської фігури, залишаючи невеликі його фрагменти у країв і контурів тулуба, голови і зачіски.
4
Потім зменшіть експозицію до 15% і акуратно видаліть залишки фону навколо людини, торкаючись контурів і країв, і зменшивши розмір кисті.
5
Тепер виберіть інструмент кисті (Brush), задайте їй невеликий розмір і достатню жорсткість, і, вибравши чорний колір на палітрі, зафарбуйте повністю фігуру і обличчя людини на фото, не наближаючись до країв.
6
Встановіть значення Mode в настройках кисті на Overlay. Жорсткість кисті повинна бути 0% - обведіть їй краю, які залишилися необробленими.
7
Акуратно обводьте пасма волосся, роблячи їх реалістичними і деталізованими. Для цього змінюйте прозорість і розмір кисті. Затиснувши клавішу Ctrl, клікніть по копії синього каналу, а потім інвертуйте зображення (Ctrl + Shift + I). Після цього клікніть в списку на канал RGB, щоб завантажити повнокольорове зображення.
8
Створіть новий шар, а потім приєднайте векторну маску шару. В якості маски підвантажиться виділення, яке ви виконали в синьому каналі, а фон на основному фото буде видалено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cZX0MkWAC84