Як зробити красиве блюдо. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Правильно подана і прикрашене блюдо додасть йому привабливості і підніме людині настрій. Уміння зробити блюдо красивим є однією з складових частин кулінарії. Щоб створені шедеври справили враження на гостей, необхідно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Для прикраси блюд використовуйте як свіжі, так і готові до вживання овочі. Щоб деякі овочі не втратили своєї привабливості, їх спеціально не беруть під обробці. Наприклад, ріпа є ідеальним варіантом для створення білих композицій, а буряк - для червоних. Листя салату, м'ята, зелень, цибулю-порей, огірки або солодкий перець успішно застосовуються для формування «листочків і стебел» кулінарного букета. З лимонів, апельсинів, кавунів, динь, авокадо можна зробити об'ємні корзинки, човники і кораблики.
2
Намагайтеся зробити так, щоб блюдо і його прикраса доповнювали один одного. Наприклад, картопля у формі грибків або квіток чудово доповнить м'ясний продукт. А трояндочка з лимона здатна прикрасити страви з морепродуктів. Крім того, колір - це основний засіб у створенні та підкресленні смаку їжі. При застосуванні барвників віддавайте перевагу натуральним продуктам: шафрану, паприці, карі, бурякового соку, майонезу, томатної пасти і т.д.
3
Щоб досягти найбільшого ефекту, відмовтеся від великої кількості прикрас. Деякі страви виглядають набагато ефектніше в натуральному вигляді, тому не перевантажуйте їх зайвої обробкою.
4
Ретельно продумайте розташування всіх елементів декору заздалегідь. Вибирайте такий посуд, щоб вона не відволікала увагу від самого блюда. Тут важливу роль відіграє колір і форма тарілок. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вашого вибору, віддайте перевагу білому кольору. Краю тарілки ретельно витріть перед подачею на стіл.
5
Страви з м'яса, риби та птиці злегка змастіть з рослинним маслом. Завдяки цьому підсмажена кірочка придбає особливий апетитний блиск. Для гарячих страв готуйте прикраси заздалегідь, щоб їх швидко укласти на блюдо , поки воно ще не охололо.