Як запам'ятати сайт.

Коли вам трапляється знайти в Інтернеті якусь корисну інформацію, часто з'являється необхідність її запам'ятати. Запам'ятавши сайт , ви зможете постійно до нього звертатися. Хоча краще зробити так, щоб сайт запам'ятав ваш комп'ютер. Тобто, потрібно зберегти сторіночку сайт а на комп'ютері. Тоді вона завжди під рукою. Ця операція має назву «Збереження веб-сторінки».
Інструкція
1
Оскільки немає можливості описати даний процес для декількох найбільш популярних браузерів зважаючи на обмежені інформаційних рамок, зупинимося на браузері Mozilla Firefox. Перейдіть в меню на пункт «Файл». Після того як відкриється меню, клацніть лівою кнопкою миші по пункту з назвою «Зберегти як».
2
З'явиться вікно, в ньому вам необхідно вибрати місце, куди вам хотілося б зберегти дану сторіночку сайт а. Припустимо, ви вирішили зберегти сторіночку десь на локальному диску D. Знайдіть у цьому віконці шуканий локальний диск. Для цього клікніть мишкою на картинці «Мій Комп'ютер» зліва. Усередині віконця відкрийте локальний диск D.
3
Тепер у вас з'явиться можливість створити там нову папку і її відкрити. Після відкриття в цьому маленькому віконці необхідного місця на жорсткому диску зверніть свою увагу не поле під назвою «Ім'я файлу», в якому повинно бути написано назву, яка комп'ютер вам пропонує дати сохраняемой сторіночці. Якщо назва неприйнятно, просто надрукуйте в текстовому полі іншу назву. Але можна і нічого не змінювати.
4
Необхідно також звернути увагу на поле «Тип файла». У ньому має відображатися "Веб-сторінка повністю». Якщо вибрано інший пункт, відкрийте список, що випадає натисканням лівої кнопки миші і виберіть вищевказаний пункт.
5
Натисніть на кнопочку "Зберегти". Відкриється невелике віконечко «Завантаження». В цьому віконечку клікніть правою кнопкою миші на файлі, який ви тільки що зберегли і виберіть пункт «Відкрити містить об'єкт папку». Відкриється папка, в якій ви знайдете шукану збережену сторінку.