Як написати рекомендаційний лист для няні.

Найчастіше при працевлаштуванні від няні вимагається надання рекомендації. Це рекомендаційний лист, написане колишніми господарями няні і що представляє собою характеристику, яка дозволяє новим господарям визначитися з вибором кандидатури.
Інструкція
1
Пишіть рекомендацію лаконічно, намагайтеся умістити її на одному аркуші формату А4.
2
Намагайтеся писати чесно, відзначаючи як позитивні, так і негативні якості няні . Її робота є дуже відповідальною, тому що пов'язана з вихованням і турботою дитини, тому якщо у няні є які-небудь мінуси, вкажіть їх, щоб нові роботодавці про них знали.
3
В рекомендаційному листі вкажіть загальні дані няні : ПІБ, дату народження або кількість повних років, паспортні дані, місце проживання. Обов'язково відзначте її освіту та професійні навички. Потім напишіть термін вашого з нею співпраці і що входило в коло її обов'язків.
4
У наступній частині рекомендації опишіть особистісні якості няні , тип характеру, принцип спілкування з дитиною, як няня виконувала свої обов'язки, чи робили ви їй зауваження і за що, за що хвалили, які у неї були стосунки з дитиною, як він її сприймав і як няня ладила з вами.
5
Пишіть конкретно і простою мовою. Наприклад, дитині дуже подобалася каша, яку готувала няня.
6
Обов'язково вкажіть, чому няня навчила дитину за час вашої співпраці, опишіть його досягнення.
7
Добре, якщо ви вкажіть, чому ви рекомендуєте цю няню в іншу сім'ю за особистісним і професійним якостям, які ви вважаєте найбільш цінними.
8
Напишіть, з якої причини няня у вас більше не працює. Наприклад, виріс дитина, переїзд няні в інше місто або район, бажання змінити няню на гувернантку, причини особистого характеру і т.д.
9
Наприкінці рекомендаційного листа напишіть свій номер телефону та ПІБ. Це важливо, щоб нові господарі няні або співробітники кадрового агентства змогли вам зателефонувати і уточнити які-небудь дані про няню.
10
Пам'ятайте, що чим, емоційніше ви напишіть рекомендаційний лист, тим воно більше зможе розповісти про людину, якій видано.