Як налаштувати доступ для двох мереж.

Гарна новина: у користувачів інтернету з'явилася можливість вести одночасно переписку з друзями з інших соціальних мереж . Щоб бути завжди на зв'язку, достатньо всього лише з'єднати два або три профілю (залежно від використовуваного вами сервісу).
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - зареєстрований акаунт в соціальних мережах.
Інструкція
1
Функція об'єднання акаунтів користувача в соцмережах стала доступною для всіх. Подібне злиття дозволяє здійснювати спілкування на сайтах, не покидаючи жоден з них. Також, з'єднавши профілі, можна буде не тільки виробляти обмін листами, але і одночасно публікувати однакові статуси відразу в декількох мережах. Зараз це можливо в «Моєму світі», «Вконтакте», в «Однокласниках» і в ряді інших соціальних сервісів.
2
Якщо ви ще не скористалися послугою об'єднання акаунтів, уважно подивіться на особисту сторінку вашого профілю. Там повинно бути повідомлення-попередження про можливість суміщення профілів. Якщо дана пропозиція вас влаштовує, прийміть запрошення з сусіднього сайту. Як правило, для цього достатньо натиснути кнопку з написом «Так, це мій профіль». Виконавши ці нескладні дії, ви практично відразу ж опинитеся на суміжній сторінці свого сайту.
3
Тепер ви без проблем зможете знаходити і додавати друзів з різних сайтів. Наприклад, великий перелік соціальних сервісів пропонує користувачам «Агент. Майл.ру », в якому можна подружитися з користувачами« Аськи »,« Вконтакте »,« Яндекса »,« Однокласників »та інших інтернет-менеджерів.
4
Для цього клікніть на віконце з написом «Додати друзів з ICQ та соціальних мереж ». Після чого виберіть необхідну вам мережу, введіть використовувані для входу в ваш аккаунт реєстраційні відомості - логін і пароль. Перевірте обліковий запис. Якщо введені дані вірні, натисніть «ОК».
5
Підключивши подібним чином до «Агенту. Майл.ру »свої облікові записи з інших месенджерів та соціальних мереж , ви зможете бачити в єдиному списку контактів всіх своїх друзів і отримувати повідомлення про нові листи, що приходять на різні поштові ящики системи« Майл.ру ».
6
Для того щоб подивитися друзів з підключених мереж і прочитати їх повідомлення, достатньо просто клікнути на піктограму, що позначає той або інший сервіс, і вибрати зі списку контактів потрібного користувача.