Як збільшити вантажопідйомність Газелі. Як посилити газель.

Збільшення вантажопідйомності автомобіля «Газель», крім усього іншого, допоможе зменшити витрати на його експлуатацію. Після того як виробник оснастив його новим двигуном підвищеної потужності і гідропідсилювачем керма, з'явилася можливість збільшити вагу перевезеного вантажу без збитку маневреності і швидкісним якостям.
Вам знадобиться
  • Набори гайкових ключів різних типів і розмірів, швелер підібраною довжини та розміру, зварювальний апарат, куточок, арматура, навички та допуск до роботи зі зварюванням, додаткові «корінні» листи ресор, домкрати або інші підйомні пристосування, противідкатні башмаки, страхувальні « козли ».
Інструкція
1
Робота складається з двох основних етапів: посилення несучої рами і вантажної платформи, установки додаткових аркушів ресор. Почніть з укріплення рами за допомогою швелера відповідних розмірів і довжини. Швелер вварено у внутрішню частину несучої рами або прикрутите болтами через існуючі в рамі отвори. Замість швелера можете наварити уздовж рами - з зовнішньої або внутрішньої сторони - смугу листового металу. Збільште поперечну жорсткість при допомозі куточків або арматури, стягнувши протилежні поздовжні частини рами. Після цього можна переходити до другого етапу.
2
Для установки додаткових ресорних листів від'єднайте від редуктора ведучого моста карданний вал, завдавши зубилом мітки для дотримання співвісності при майбутньої складанні вузла. Зніміть драбини ресор і підійміть автомобіль на достатню для вільної роботи з ресорами висоту. Після підбору і установки додаткових ресорних листів виконайте операції цього кроку в зворотному порядку: драбинами закріпіть міст на рамі, а потім прикрутіть карданний вал до редуктора, поєднавши залишені при розбиранні мітки. Потім виконайте операцію додавання аркушів і для посилення передніх ресор.
3
Після закінчення робіт перевірте і, якщо це виявиться необхідно, відрегулюйте сходження передніх коліс. У подальшій експлуатації модернізованої « Газелі » звертайте увагу на підвищений знос гальмівних колодок, коліс і підшипників маточин. Слідкуйте і за вузлами, до яких внесено зміни - цілком ймовірно, що буде необхідно повторювати час від часу затяжку ослаблених з'єднань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TuKNoUo4zy8
Зверніть увагу
При роботі дотримуйтесь заходів безпеки. При проведенні зварювання від'єднуйте клеми акумулятора. При використанні підйомників і домкратів користуйтеся страхувальними «козлами» і противідкотними башмаками. Уважно ставтеся до можливостей пошкоджень електропроводки автомобіля, гальмівних трубок і шлангов.Ізмененіе конструкції автомобіля підлягає відповідному оформленню в реєстраційних органах з обов'язковим внесенням змін до технічної документації.
Корисна порада
Підрамник і вантажну платформу підсилюйте, прикручуючи болтами куточки по діагоналі до поперечних поперечин.