Як перевантажити айфон. Як перевантажити мережу.

Якщо з якихось причин ваш IPhone перестав відповідати на запити і якось реагувати на вироблені дії, тобто «завис», тоді необхідно перезавантажити його.
Інструкція
1
Однак перед тим як виконати процедуру перезавантаження, зачекайте пару хвилин (можливо, робота телефону буде відновлена). Якщо під час того як телефон «завис» ви використовували якесь додаток, спробуйте закрити його. Для цього натисніть кнопку Home.
2
В тому випадку, якщо перший спосіб вам не допоміг, затисніть на IPhone одночасно дві клавіші: Sleep/Wake і Home. Тримайте їх до того моменту, поки у апарата не згасне екран. Щоб телефон включився автоматично, продовжуйте натискати на кнопки. Правда, якщо ви приберете пальці з екрану після перезавантаження, вам доведеться знову скористатися кнопкою Sleep/Wake. Цими діями і вичерпується процедура перезавантаження IPhone.
3
Варто відзначити, що деякі власники телефонів намагаються перезавантажити свої апарати, якщо ті перестають бачити сім-карту. Іноді це і правда допомагає, проте, в більшості випадків перезавантаження виявляється абсолютно марною, тут потрібні інші заходи. Ви можете звернутися до майстра або самостійно усунути поломку, якщо розбираєтеся в ремонті техніки. Як правило, проблема криється в карт-рідері (наприклад, якщо ви часто роняли телефон). Витягніть сім-карту, а потім вставте заново.
4
Якщо мережу знову не виявляється на телефоні, велика ймовірність, що щось не так із самою сім-картою. Візьміть іншу і перевірте її у своєму телефоні. Зв'язок з'явився? Значить, зверніться до оператора за заміною карти, він зробить це абсолютно безкоштовно.
5
Ще один варіант некоректної роботи телефону - це помилка «прошивки». Краще переустановите її або зробіть відкат до попередньої версії оновлення.
Корисна порада
Якщо жоден з перерахованих способів вам не допоміг, зверніться в сервісний центр (апаратам, які перебувають на гарантійному обслуговуванні, ремонт надається безкоштовно). Все-таки краще довірити справу професіоналам, ніж самостійно тільки погіршити ситуацію.