Як грати на гітарі циганочку. Як правильно грати гаму на гітарі.

Людина з гітарою - це завжди душа компанії, особливо, якщо він знає і вміє грати улюблені багатьма відомі пісні, і може скрасити будь-який захід, будь то сімейне торжество, туристичний похід або корпоративний вечір. Навчитися грати нескладні ритми і акорди можна досить швидко, якщо у вас є бажання і час для регулярних занять. У цій статті ми розповімо, як навчитися грати відому пісню «Циганочка».
Інструкція
1
Перш, ніж починати тренувати безпосередній ритм ударів по струнах, відпрацюйте послідовність акордів, з яких складається куплет. Постановку пальців на кожному акорді вам слід запам'ятати, а потім повільно перебирати струни, змінюючи положення пальців на кожному наступному акорді.
2
Куплет «Циганочки» складається з наступних акордів, правила побудови яких ви легко знайдете в будь-якому довіднику акордів в мережі: Am Am6 Am Em Em (add 9) Em H7 H7 (add 6) H7 Em (add 9) Em Em (add 9) Em.Сиграв підряд усі ці акорди, ви почуєте мелодію першого куплета «Циганочки». Повторюйте комбінацію акордів стільки раз, скільки куплетів мається в пісні.
3
Після того, як послідовність і правила постановки акордів запам'ятають, і ви освоїте повільний перебір струн зі зміною акордів куплета, можете починати тренуватися грати в техніці бою, подразумевающей ритмічні удари по струнах.
4
На кожен акорд доводиться якусь кількість ударів вгору і вниз. При ударі вгору вказівним пальцем правої руки швидко, але м'яко проведіть від шостої струни до першої, а при ударі вниз також швидко і м'яко проведіть пальцем від першої струни до четвертої.
5
Повторюйте удари вгору і вниз, тренуючи м'якість і плавність удару на всіх акордах. Звук повинен бути ясним і чітким, домагайтеся максимальної акуратності і яскравості звуку, не допускаючи грубого звучання струн.
6
Для того, щоб метод гітарного бою давався вам легше і швидше, запам'ятайте кілька правил. Зокрема, ви можете допомагати собі великим пальцем, удари яким позначені на схемах з акордами буквою p, тоді як удари вказівним пальцем позначені літерою i.
7
Якщо вказівний палець зверху вниз б'є від шостої струни до першої, а знизу вгору - тільки від першої струни до четвертої, то великий палець б'є як вниз, так і вгору, по всіх шести струнах.