Як накачати м'язи в басейні.

Тренування в басейні може принести не тільки користь, але і приємний настрій, і відмінний результат. Існує цілий комплекс вправ, спрямований на різні групи м'язів.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили тренуватися в басейні , обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Наприклад, при остеохондрозі необхідно виключити вправи на скручування, а при сколіозі тренування складається індивідуально. При цьому при накачуванні м'язів в басейні є безліч позитивних переваг: тепла вода надає рухам м'яку навантаження і інерційність, надає масажує дію на суглоби і хребет, робить зв'язки більш еластичними.
2
Вправи виконуйте на глибині рівня грудей в розслабленому темпі, повільно. Спочатку фахівці рекомендують повторювати кожен рух по 5 разів, поступово збільшуючи до 10-15 разів.
3
Для виконання даної вправи зігніть руки в ліктях, з'єднавши їх під грудьми. Поступово робіть нахили вправо і вліво, по 5-6 разів. Далі виконайте скручування тіла в різні боки. Слідкуйте, щоб стегна залишалися в нерухомому стані. Тепер з'єднайте руки за спиною в замок. Акуратно піднімайте їх вгору. Таким чином, ви разомнете основну групу м'язів.
4
Руки розведіть по сторонам, зігнувши їх в ліктях горизонтально. Кисті тримайте піднятими. Поступово зводите і розводите їх у воді. Вправа повторюйте 5-10 разів, по 3-4 підходи. Також для накачування плечових м'язів виконайте кругові рухи і довільні махи в воді в різних площинах. Руки при цьому розташуйте на рівні грудей.
5
Для виконання вправ на стегна і живіт використовуйте опору у вигляді бортика басейну. Прийміть вихідне положення - лежачи на спині. Руками вхопитеся за борт басейну. Виконайте вправу велосипед, намагаючись виштовхати рухами ніг своє тіло на поверхню. Таким чином, ви досягнете пружних сідниць, плоского живота і тонкої талії. Дана вправа чергуйте з підняттям ніг до грудей, махами і круговими рухами ніг назад, вперед і в сторони.