Як накачати плечелучевой м'яз. плечелучевая м'яз Як накачати.

Як відомо, для кожної групи м'язів існує спеціальний комплекс вправ. Накачати плечелучевой область можна, використовуючи додатковий спортивний інвентар: гантелі, штангу. Саме вправи на тягу дозволять вам добитися максимального результату.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гантелі.
Інструкція
1
Прийміть вихідне положення - сидячи на лаві. Ноги розташуйте на ширині плечей, стопи паралельні один до одного. Візьміть в руки гантелі, долоні розгорнувши всередину до тіла. При вдиху зігніть руку в лікті, поступово розгортаючи кисть на себе. Поверніться у вихідне положення. По закінченні руху зробіть видих. Повторіть вправу 10-15 разів, чергуючи руки. Таким чином ви задієте верхній відділ великого грудного, передню дельтовидную, двоголову, плечову і плечелучевой м'язи.
2
Для виконання наступної вправи встаньте прямо. Ноги розташуйте на ширині плечей. Акуратно візьміть в руки штангу верхнім хватом. Кисті опущені вниз. На вдиху поволі зігніть руки, піднімаючи штангу. На видиху - опустите в початкове положення. Слідкуйте за тим, щоб спина залишалася рівною, не прогинатися. Дана вправа ефективно впливає на ліктьові, короткі і довгі променеві розгиначі зап'ястя. При цьому сприяє відмінному розвитку плечовий і плечелучевой м'язи.
3
При виконанні вправи згинання рук з грифом штанги встаньте прямо. Ноги розташуйте на ширині плечей. Гриф штанги візьміть нижнім хватом. Кисті рук опустіть вниз. При вдиху зігніть руки в ліктях і підніміть штангу. При видиху - поверніться у вихідне положення. Для акцентування навантаження використовуйте різну ширину хвата. Дана вправа більшою мірою впливає на згиначі пальців і кисті, біцепси, плечелучевом і плечові м'язи.
4
Пам'ятайте: при виконанні вправ руху повинні бути плавними, без ривків. Таким чином, вам вдасться уникнути травм тіла. Для максимального досягнення результату вага штанги і кількість підходів виконання вправ з часом необхідно збільшувати. Для цього скористайтеся консультацією тренера. Досвідчений майстер підбере для вас індивідуальний комплекс для розвитку плечелучевой м'язи.