Як в Фотошопі вставити напис.

У графічному редакторі Adobe Photoshop є інструмент, що дозволяє в окремому шарі відкритого документа створювати як короткі, так і багаторядкові написи. Є в цьому додатку і можливість дуже докладної настройки текстових елементів. Складна робота з написами, як і з графікою, вимагає деяких практичних навичок, а просте нанесення тексту на картинку можна виконати і без поглиблених знань Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і завантажте в нього зображення, в яке слід додати напис . Ці дві операції можна поєднати - клікніть правою кнопкою миші по потрібній картинці в «Провіднику» або на робочому столі. Під сплив меню розкрийте розділ «Відкрити за допомогою» і виберіть пункт Adobe Photoshop.
2
Оберіть на панелі інструментів «Горизонтальний текст» або «Вертикальний текст» - вони закріплені за іконкою із зображенням букви «Т». Це можна зробити і з клавіатури, досить натиснути клавішу з російською літерою «Е» або латинської T.
3
Клацніть мишкою потрібне місце на картинці, і Photoshop включить режим введення тексту. Наберіть напис , не звертаючи при цьому уваги на її розмір, колір і шрифт.
4
Вимкніть режим редагування, клацнувши в панелі інструментів, наприклад, по найпершої іконці - інструмент "Переміщення". Тепер можна з використанням панелі «Символ» налаштувати параметри зробленої написи. Якщо її немає в інтерфейсі графічного редактора, розкрийте в меню розділ «Вікно» і виберіть рядок «Символ».
5
У лівому верхньому випадаючому списку панелі виберіть потрібну гарнітуру, а в вміщеному поруч з ним списку встановіть потрібне накреслення літер.
6
У другому рядку панелі «Символ» розміщені керуючі елементи, що задають розмір шрифту і міжрядковий інтервал, а в третій - відповідають за відстань між буквами. Встановіть потрібні значення для цих налаштувань.
7
У полях, які помічені символом, складеним з літери «Т» і двонапрямлених стрілок (вертикальної і горизонтальної), можна задати пропорції букв напису. Встановіть потрібні значення ширини і висоти в процентах.
8
Клацанням по прямокутнику у напису «Колір» розкрийте палітру і виберіть потрібний відтінок забарвлення написи.
9
За допомогою мініатюрних кнопок в нижній частині панелі задайте додаткові зміни зображенню символів написи - зробіть їх закреслені, підкресленими, наголосами, підрядковими і т.д.
10
Збережіть зображення з нанесеною напис ю. Найпростіше діалог збереження викликати одночасним натисканням клавіш Ctrl і S.