Як в Photoshop редагувати фото.

Додаток Adobe Photoshop відноситься до найбільш просунутим програмами для створення і редагування графіки. У ньому зібрано величезну кількість інструментів, які можна використовувати і для редагування фотографій . Зрозуміло, на освоєння цього різноманіття потрібно час, але зате і результат можна отримати найкращий з доступних простому користувачеві графічних редакторів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і завантажте в нього фотографію. Щоб відкрити діалог завантаження, використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O. Цей діалог нічим, крім наявності картинки попереднього, не відрізняється від використовуваних в інших прикладних програмах.
2
Створіть копію шару з фотографією - натисніть клавіші Ctrl + J. Швидше за все, файл фотографії має формат jpg, а фоновий шар таких картинок графічний редактор захищає від змін. Створений же вами дублікат можна редагувати без обмежень, а при необхідності точно так само створити з фонового шару ще одну або декілька копій.
3
Якщо метою редагування є поліпшення якості фотографії, використовуйте секцію «Корекція» у розділі «Зображення» меню графічного редактора. У нього поміщено більше двох десятків посилань, які відкривають різні інструменти зміни властивостей зображення. Багато назви посилань досить ясно визначають, які параметри регулюються їх відкриває з їх допомогою інструментами - наприклад, «Яскравість/Контрастність», «Тон/Насиченість» та ін. Дія інших можна визначити візуально - змінюйте настройки, паралельно відстежуючи зміну зображення.
4
Для додавання різноманітних графічних ефектів у фотографію використовуйте пункти меню з розділу «Фільтр». Інструменти в ньому згруповані в окремі секції, об'єднані за методами трансформації.
5
Для додавання у фотографію мальованих елементів використовуйте інструменти з панелі, яка так і названа - «Панель інструментів». Клацання по більшості іконок на ній робить доступним додаткові налаштування. Наприклад, якщо ви клікніть по значку «Інструмент кисть», на панелі «Параметри» зможете вибрати її форму, розмір, ступінь прозорості і «натиску», а за допомогою піктограми в нижній частині панелі інструментів зможете відкрити палітру вибору квітів.
6
Збереження відредагованою фотографії можливо як у форматі Photoshop (psd), так і в одному зі звичайних графічних форматів. Psd-файл зручний тим, що зберігає всі шари і ефекти для подальшого редагування, а стандартні файли jpg, gif, png та ін. Більш пристосовані до використання в інших додатках, оскільки мають значно меншу вагу і велику сумісність з іншими програмами. Для виклику діалогу збереження використовуйте пункти «Зберегти», «Зберегти як» і «Зберегти для Web і пристроїв» з розділу «Файл» в меню редактора.