Як поводитися на новорічному вечорі.

Новорічний вечір - це така подія, якого багато хто з нетерпінням чекають цілий рік. Щоб він пройшов бездоганно, необхідно ретельно продумати свою поведінку з урахуванням таких нюансів, як місце проведення заходу, категорії запрошених і т.д.
Інструкція
1
Якщо вас запросили в незнайому компанію, заздалегідь з'ясуйте тематику новорічного вечора і місце його проведення. Це необхідно, щоб правильно підібрати гардероб і взуття. Дуже часто такі заходи проходять на турбазах, в саунах або боулінг-центрах. Там навряд чи доречними виявляться вечірнє плаття і туфлі на шпильках. Крім того, щоб не вдарити в бруд обличчям, поповните свої знання про правила знаходження в сауні або гри в боулінг.
2
Не захоплюйтеся спиртним. Ні на дружньому, ні на корпоративному новорічному вечорі
3
Будьте комунікабельні і доброзичливі. Вимовте хороший тост, який варто підготувати заздалегідь, щоб він був коротким і дотепним. Уникайте довгих промов - вас можуть вважати пустомелею або занудою. Якщо на новорічному вечорі присутні колеги, то є сенс говорити від імені колективу. Тільки не переборщіть з компліментами шефу, інакше вас запишуть в підлабузники.
4
Беріть участь в іграх і конкурсах, організованих на вечорі . Не варто відмовлятися від розваг через побоювання здатися несерйозною особистістю - на Новий рік цілком доречно дитячість. З конкурсів вибирайте ті, які можуть показати ваші сильні сторони. Наприклад, якщо ви займалися в дитинстві співом або танцями, візьміть участь у відповідних розвагах. І не бійтеся посміятися над собою - почуття гумору в ціні в будь-якій компанії. Однак не варто і прагнути засвітитися в кожному змаганні - така свехактівность може дратувати.
5
Дотримуйтесь техніку безпеки. Новорічні вечірки дуже часто закінчуються травмами, а особливу небезпеку представляють феєрверки, бенгальські вогні і пробки від шампанського. Будьте вкрай обережні з піротехнікою, не допускайте потрапляння хімічних речовин на шкіру або слизову, а особливо оберігайте очі.